Журнал Wired розіслав VIP-читачам спецпримірники з їхньою приватною інформацією
Журнал Wired розіслав VIP-читачам спецпримірники з їхньою приватною інформацією
Редактор новин британського Channel 4 Бенджамін Коен був шокований, побачивши на обкладинці січневого випуску журналу Wired особисте звернення, що містило подробиці його особистого життя. Своїми емоціями Коен поділився у блозі.
«Щотижня я отримую примірники американської і британської версії Wired, - пише він. – Часом я читаю їх із великим інтересом, але буває, що конверт із журналами лежить на моєму столі нерозкритий тижнями. Але сьогодні я розкрив конверт і був шокований: обкладинка випуску, присвяченого приватності, містила мою особисту інформацію». Таким чином Wired наочно демонстрував важливість захисту персональних даних.
Усі факти з наведених на обкладинці, за словами Бенджаміна, у журналі могли довідатись із його облікового запису на фейсбуку та повідомлень у твітері, а також державних реєстрів акціонерів і власників нерухомості. Одначе дотепер Бенджамін не замислювався про те, що його записи в соціальних мережах, наприклад, про зустріч із колишнім хлопцем, можуть бути кимось використані.
«Це шокує, коли бачиш усі ці факти надрукованими на папері. Усе це було доступним у фейсбуку, твітері та реєстрах, але журнал наочно демонструє, НАСКІЛЬКИ доступною є ця інформація, наприклад, для приватних детективів і державних агентів», - пише телевізійник. Під впливом цієї події він вирішив прибрати частину своєї особистої інформації з публічних сторінок у соціальних мережах.
«Це також свідчить про могутність таких компаній, як Facebook, - розмірковує Коен. – Вони мають набагато більше даних про мене, і значно більш секретних. Нова функція Facebook Deals збільшить кількість людей, які повідомлятимуть про місце свого перебування. Кожному варто пересвідчитись зайвий раз у тому, що його рівень захисту приватної інформації в соціальних мережах є достатньо високим».
Примірники Wired із персоналізованими обкладинками редакція розіслала «лідерам громадської думки» в усій Великій Британії, тож Бенджамін Коен, імовірно, не єдиний здивований цією витівкою.
«Медіаграмотність»