Twitter запрошує добровольців перекладати свої ресурси різними мовами

00:00,
15 Лютого 2011
1503

Twitter запрошує добровольців перекладати свої ресурси різними мовами

00:00,
15 Лютого 2011
1503
Twitter запрошує добровольців перекладати свої ресурси різними мовами
Повністю нова система краудсорсингового перекладу.

Мережа мікроблогів Twitter відкрила сайт Центру перекладів, що залучає добровольців для допомоги компанії в перекладі її ресурсів різними мовами, повідомляє Mashable!

 

Twitter залучав перекладачів-добровольців із 2009 року, одначе тепер, як заявляє компанія, постане зовсім нова система краудсорсингового перекладу, заснована на зворотному зв’язку від перекладачів. Серед запропонованих мов перекладу – французька, індонезійська, італійська, німецька, японська, корейська, російська, іспанська та турецька. З цих мов індонезійська, російська та турецька – зовсім нові мови, тоді як переклад твітера рештою перелічених мов уже розпочався. Протягом року компанія має намір започаткувати переклад ресурсів іншими мовами, зокрема португальською (до речі, а чому б не українською? за українську можна проголосувати тут).

 

Кожен користувач мережі може зареєструватись на сайті, обрати мову й негайно почати працювати над перекладом сайтів twitter.com, mobile.twitter.com, додатків для Android, iPhone, iPad, а також Twitter Help та Twitter Business Center. У процесі роботи перекладачі зможуть спілкуватись між собою за допомогою коментарів та позначати фрази теґами.

 

Компанія також організовує змагання з продуктивності між перекладачами, запроваджує систему рівнів, а згодом сформує раду проекту з найпродуктивніших і наймайстерніших перекладачів. Новини проекту повідомлятимуться через мікроблог @translator.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду