Кінокомпанія Warner Bros. відкрила фейсбук-кінотеатр

00:00,
9 Березня 2011
2096

Кінокомпанія Warner Bros. відкрила фейсбук-кінотеатр

00:00,
9 Березня 2011
2096
Кінокомпанія Warner Bros. відкрила фейсбук-кінотеатр
Перегляд фільмів можна суміщати з повсякденною діяльністю в соцмережі.

Повнометражні фільми кінокомпанії Warner Bros. відтепер можна переглянути, не виходячи з фейсбука. Фільм можна купити або взяти напрокат. В обох випадках заплатити треба буде внутрішніми «грішми» мережі - Facebook Credits, повідомляє Social Times. Послуга поки що є доступною тільки для американських користувачів соцмережі.

 

Президент підрозділу Digital Distribution кінокомпанії Warner Bros. Томас Ґевіке (Thomas Gewecke) повідомив на прес-конференції з приводу запуску проекту, що розповсюдження фільмів у фейсбуку компанія розглядає як частину своєї стратегії з розвитку цифрових каналів дистрибуції.

 

У соціальній мережі вже з'явився блокбастер режисера Кристофера Нолана «Чорний лицар» (The Dark Knight). Картину можна взяти напрокат на дві доби за 30 кредитів, або 3 долари США, на офіційній сторінці стрічки. Після оплати картину можна переглянути в повноекранному форматі. Сеанс можна зупинити і вийти зі свого профайлу у фейсбуку в будь-який момент, а потім повернутися і продовжити перегляд. Під час перегляду можна не переривати спілкування з друзями, коментувати фільм та оновлювати свої статуси.

 

Виходячи з надзвичайної популярності онлайнових ігор серед користувачів соцмережі, кіно сервісу також прогнозують успіх. Фейсбук надає розробникам ігор доступ до своєї колосальної аудиторії та отримує третину грошей, які сплачують гравці. Прибуток від перегляду фільмів також буде поділений між мережею та кіностудією. У якому співвідношенні, поки що не повідомляється.

 

Відомо, що наявні платформи для онлайнового перегляду відео, такі як Hulu або Netflix, мали проблеми з інтеграцією соціальної складової у свою послугу. У випадку з фейсбуком такої проблеми не існує. Тож інші кіновиробники,  ймовірно, підуть шляхом Warner Bros. і почнуть пропонувати свою продукцію в найбільшій соцмережі світу. Отже, слідкуйте за афішею.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду