Якісну журналістику рятує додаток до iPhone, iPad та електронних читалок

00:00,
28 Березня 2011
1197

Якісну журналістику рятує додаток до iPhone, iPad та електронних читалок

00:00,
28 Березня 2011
1197
Якісну журналістику рятує додаток до iPhone, iPad та електронних читалок
  The Atavist – бізнес-ідея двох журналістів, додаток для інтерактивного споживання довгих жанрів -  вже набрав 40 тисяч скачувань.  

 

У США набирає популярності The Atavist – додаток, який дозволяє споживати великі за обсягом статті, на кшталт журналістських розслідувань, зі смартфонів, планшетних комп’ютерів та пристроїв для читання електронних книжок.

 

Наприклад, історія про пограбування банку може починатися з відео самого пограбування, а далі йде текст з різноманітними врізками з оригінальних документів, фотографіями, мапами, посиланнями на зовнішні ресурси тощо. Статтю можна також прослухати в аудіоверсії.

 

Доступні версії програми The Atavist для iPhone/iPad/iPod, Kindle та Nook, готується версія для Android. Сам додаток безкоштовний, платити треба лише за статті.  Кожен матеріал коштує $2,99 з аудіоначиткою і $1,99 без неї; доходи діляться між компанією-поширювачем (Apple, Amazon, Barnes & Noble) та видавництвом, яке віддає частину авторам статті. За даними Times, додаток вже скачали 40 тисяч користувачів.

 

Ідею придумали журналісти Еван Ратліф та Ніколас Томпсон, які самі спеціалізувалися на розлогих жанрах. Вони зв’язалися з програмістом та веб-дизайнером Ніколасом Томпсоном та започаткували власне підприємство. Окрім власне оформлення статей в інтерактивні формати, видавництво займається перевіркою викладених у статтях фактів.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду