Silly Season або Про що пишуть статусні видання, коли у них немає новин
Silly Season або Про що пишуть статусні видання, коли у них немає новин
Топ цьогорічного Silly Season («глупого сезону») британської Guardian очолюють матеріали про російського президента та прем’єра. Володимир Путін пірнав за античною амфорою, а компанію йому склали білочки на водних лижах та агрономи, що виростили 4-метровий соняшник. Президент Дмитро Медведєв вирішив не відставати від прем’єра – пірнув за мушлями у Волгу та якнайскоріше виклав фото у Twitter.
Власний рейтинг Slor.ru також тішить – солідні видання наприкінці літа розповіли своїм читачам наступні новини:
Жерар Депардьє справив малу нужну прямо у салоні літака, зауважила «РосБизнесКонсалтинг».
Зірка ділової журналістики Джуліан Тетт відзначила, що у період фінансових криз гравці ринку мислять на рівні ящірок. У своїх розмірковуваннях автор спиралася на дослідження професора Ендрю Лоу, дійшовшого висновку, що людський мозок складається із декількох шарів – центральний «шар рептилій», далі «шар ссавців» і «шар гомінідів». Financial Times.
Мормони виявилися справжніми майстрами пошукової оптимізації. При таких достатньо наївних запитах в Google як «церква», «Вітхий Заповіт» та «друг» у першій десятці незмінно відображаються сторінки «Церкви Іісуса Христа Святих Останніх Днів». The Washington Post.
У Швеції продається будинок, у підвалі якого знаходиться скелет чоловіка, що помер 800 років тому, повідомила своїм читачам корпорація BBC.
Видання Business Insider поділилося із читачами архівними знімкаминімецької контррозвідки «Штазі». На фотографіях, об’єднаних спільною темою «мистецтво маскування», можна побачити дивакуватого вигляду людей у сонцезахисних окулярах та шапках-вушанках.
У фокусі The Economist неочікувано опинилася проблема різкого спаду кількості шлюбів у економічно нерозвинутих країнах Азії. Передусім, виходити заміж не хочуть жінки – і це призведе до демографічнох кризи та навіть зростанні рівня злочинності, відзначило видання.
Журнал Smart Money захвилювався про вміст гаманця середньостатистичного американця. За останні роки він значно потовстішав за рахунок кредиток та дисконтних карток.
Газета «Ведомости» надала урядовцям, девелоперам та архітекторам можливість пофантазувати про те, що можна побудувати на місці держустанов, які будуть залишені їх мешканцями після розширення Москви за рахунок області. Фантазери запропонували віддати будівлю адміністрації президента опозиційним партіям та бібліотеці Маркса-Енгельса, у Госдумі проводити озонотерапію, а будівлю ФСБ зрівняти із землею
Ділове видання «РБК daily» опублікувало коротку мізансцену із життя Володимира Путіна, який купив морозиво Сергію Чемезову та Сергію Іванову, дорікнувши останньому, що той надто жадібний.
За матеріалами Slon.ru