Асоціація журналістів закликала Трампа відреагувати на відеофейк, де він розстрілює журналістів

Скриншот з відео

Як повідомляє The New York Times, відеопародію презентували на з’їзді його прихильників у Майямі.

У сцені з англійської комедії «Кінгсмен: секретна служба», персонаж, якому наклали обличчя американського президента, стріляє в людей, яким замість облич поставили логотипи ЗМІ, серед яких CNN, Washington Post, NBC, BBC i Slqte, інформаційних платформ на кшталт Yahoo та його опонентів: померлого Джона МакКейна, сенатора Берні Санденса, одного з його конкурентів на наступних виборах, сенатора республіканця Міта Ромні, а також колишнього президента Барака Обами.

Як зазначили організатори зібрання «Американский пріоритет», що відбувся у Майямі в гольф-клубі Трампа, відео продемонстрували в рамках «виставки мемів» з інтернету.

Видання CNN зазначає, що «прихильники не вперше президента пропагують насильство над ЗМІ у відео, яке їм здається кумедним, але це здалеку найгірше». У випадку, якщо реакції не буде, цей кліп може «бути розцінений як негласна підтримка насильства».

У Білому Домі відреагували на це, написавши і Твіттері, що президент ще не бачив відео. 

«Він подивиться найближчим часом, але спираючись на те, що він почув, він різко засуджує це відео». Прессекретар виборчої команди Трампа на виборах 2020 року Тім Мертоу заявив, що «відео випустила не команда виборчого штабу, і ми не допускаємо насильства».

Зазначимо, що Дональд Трамп часто критикує американські ЗМІ, дозволяючи собі жорсткі висловлювання. Так, нещодавно президент США розкритикував газету New York Times, назвавши видання «диявольською пропагандистською машиною».

comments powered by Disqus