Viber виявився найпопулярнішим месенджером серед українців - дослідження

Technobezz

Згідно з отриманими результатами, 85% українців у віці 18-30 років користуються смартфонами з сенсорними екранами. Порівнюючи з попередніми роками, частка проникнення смартфонів в Україні за останні два роки виросла на 26%.

Активніше смартфони використовують жителі великих і середніх міст - 54-55%. В маленьких містах таких близько 43%, а в селах - 32%.

При цьому 91% українських власників сенсорних смартфонів користується мобільними додатками. Такий же відсоток українців користується месенджерами. Найпопулярнішим додатком для обміну повідомленнями виявився Viber. На другому місці - Facebook та Skype на третьому.

Агентство LEAD9 описує типового українського користувача смартфонів як людину до 40 років, з вищою або середньою спеціальною освітою, яка живе у великому або середньому місті.

Раніше MediaSapiens писав про дослідження експертки Оксфордського університету Емі Орбен (Amy Orben), яка вивчає вплив соцмереж на взаємини між людьми. На її думку, негативний вплив ґаджетів на життя молоді достеменно не доведений.

Згідно з проведеним опитуванням, підліткам, які мало користувалися пристроями та соцмережами, збільшення часу користування технологіями покращувало життя — можливо тому, що це допомагало підтримувати зв'язок з друзями. Натомість у підлітків, що раніше інтенсивно використовували соцмережі, погіршувалося життя, якщо вони проводили там ще більше часу.

comments powered by Disqus