Студенти журфаку попросили декана припинити твітити

00:00,
5 Травня 2011
1196

Студенти журфаку попросили декана припинити твітити

00:00,
5 Травня 2011
1196
Студенти журфаку попросили декана припинити твітити
Друзі Срінівасана сумніваються, що він витримає добу.

Викладач і декан Школи журналістики Колумбійського університету США Срі Срінівасан пообіцяв протягом доби не писати нічого в соціальних медіа. Цю обіцянку він дав на пропозицію своїх студентів і в обмін на гроші, повідомляє Mediashift.

 

Срінівасан відзначається вражаючою гіперактивністю в соціальних медіа. У його твітері @sree та на фейсбуківській сторінці щодня з’являється маса повідомлень із різноманітних тем – від особистих переживань до посилань на цікаві, на його думку, події. Він має п’ять тисяч друзів у фейсбуку і двадцять тисяч фоловерів у твітері. Зрештою надмірна присутність декана у твітері почала дратувати студентів.

 

«Кілька років тому декан Срі розсилав усьому факультетові електронні листи, які ми звали Срі-мейлами, - розповідає студентка Школи журналістики Латойя Тулз. – Їх було так багато, що студенти почали благати його припинити. Тепер Срі пише забагато у твітері». Студенти запропонували гіперактивному деканові провести акцію з залучення коштів, протилежну до минулорічної «Кампанії цифрової смерті» (Digital Death campaign), коли знаменитості пообіцяли не писати нічого у твітері, поки не буде зібрано певну кількість пожертв на шляхетні цілі. Натомість, деканові платитимуть за мовчання у твітері та фейсбуку.

 

Для проведення акції було запущено спеціальну сторінку «Мовчання Срі» (Silence Sree web page), яка обіцяє, що декан замовкне на добу, якщо двісті осіб пожертвують п’ять доларів або більше (студентам Колумбійського університету дозволено сплачувати один долар). У разі. Якщо буде зібрано пожертви від менш ніж 200 людей, мовчання триватиме менш ніж добу. Всі зібрані гроші будуть скеровані на доброчинність: 85% - на стипендії для студентів Школи журналістики, 15% - на допомогу постраждалим від цунамі та землетрусу в Японії.

 

Друзі та знайомі вірять у те, що Срі зможе промовчати добу… але не більше. Хоча жартома припускають, що він не витримає і почне писати в фейсбук під вигаданим ім’ям.

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду