90% росіян взагалі не клікають на рекламу

00:00,
19 Квітня 2011
986

90% росіян взагалі не клікають на рекламу

00:00,
19 Квітня 2011
986
90% росіян взагалі не клікають на рекламу
Експерти радять російському інтернет-бізнесу припинити рахувати кліки.

Покази і кліки (натискання) на банери чи текстові рекламні блоки – два головних способи конвертування інтернет-реклами у грошовий еквівалент. Та чи багатьох людей, що регулярно клікають на рекламу в інтернеті, ви знаєте? Навряд чи. Й це не дивно – дослідження, проведене компанією ComScore серед російських інтернет-користувачів, засвідчило, що 90% респондентів протягом серпня 2010 року не клікнули на рекламне зображення чи повідомлення жодного разу.

 

Дані зі звіту під назвою Natural Born Clickers in Russia – Understanding How Display Advertising Works («Природжені клікери в Росії – Розуміння принципів роботи банерної реклами»), який містить результати кількох досліджень онлайн-активності росіян, наводить сайт Publicity. «Клікерами», себто користувачами, які натискають на рекламні банери чи текстові блоки, виявились лише 10% російських інтернет-користувачів. Ті 2% від загальної кількості користувачів, що клікають найактивніше, продукують 58% усіх кліків.

 

Ці найактивніші клікери – переважно жінки віком 35-44 роки, чия поведінка істотно відрізняється від типової поведінки інтернет-користувача: вони значно більше часу проводять в інтернеті, часто відвідують спортивні та освітні ресурси, а також сайти з азартними іграми. В інших країнах, за словами дослідників, ситуація приблизно така сама.

 

«Ті, хто оцінює ефективність своїх банерних рекламних кампаній за кількістю кліків, помилково вважають, що люди, які клікають, є представниками аудиторії, на яку впливає рекламу, - каже директор із маркетингових рішень ComScore Майк Шо. – Наші дослідження в інших країнах також засвідчують, що лише дуже невелика частка людей клікає на рекламу. Якщо ви покладаєтесь на поведінку такого малого сегменту користувачів, що продукує переважну більшість кліків, ви можете прийняти хибні рішення у плануванні, здійсненні та оцінці результатів рекламної кампанії».

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду