ІРРП запрошує до участі у великій конференції журналістів-розслідувачів

thecitizen.org.au

Центральною темою цьогорічного заходу стане безпека. За словами організаторів, минулий рік змусив дещо по-новому подивитися на роботу журналіста-розслідувача і виявив навички, які варто опанувати.

Окремі сесії конференції будуть присвячені питанням цифрової безпеки, безпосередньо фізичній безпеці та навичкам роботи в польових умовах, а також психологічній безпеці та подоланню постравматичного синдрому. Ці сесії проведуть досвідчені спеціалісти Марк Жардіна з Інтерньюз та Брюс Шапіро з Дарт Центру журналістики та травми при Колумбійському університеті. Досвідом практичної роботи у ворожих умовах поділяться  журналісти з Криму та Донбасу: Тетяна Рихтун, Валентина Самар та Олексій Мацука.

Новацією заходу стане «Hands-on», низка майстер-класів, що охоплять усі етапи створення розслідування: від планування до візуалізації. Тренінг із планування проведе досвідчений розслідувач Єндрю Лерен з The New York Times.

Багато часу буде присвячено створенню телевізійних розслідувань, де своїм досвідом поділяться журналісти найвідоміших українських і шведських телепроектів. 

Окрему сесію з перевірки інформації проведуть Йоакім Дифвермарк та Свен Бергман зі швецького громадського телебачення, а також  Лейла Камжич з OCCPR.

Крім цього, у програмі конференції передбачені такі теми, як: юридичні аспекти розслідувань, регіональні кейси, корисні медіаінструменти та багато іншого.  Центральна подія року для журналістів-розслідувачів відбудеться 5-6 грудня у Києві за підтримки проекту «У-Медіа» Інтерньюз Нетворк, МФ «Відродження» та данського проекту SCOOP (FUJ, IMS).

Взяти участь у заході  можна двома шляхами: на конкурсних засадах або сплативши реєстраційний внесок. Реєстраційні форми, додаткова інформація і повна програма заходу відкриті за посиланням.

comments powered by Disqus