23 листопада українські медійники на майстер-класі розкажуть про свої фейли

facebook

Під час майстер-класу редкатори п’яти українських ЗМІ  розкажуть, як вчилися журналістиці на власних помилках, де шукають інформацію, як її перевіряють і як створювати якісний контент в умовах шаленого потоку інформації.

Серед спікерів: шеф-редактор «The Бабель» Катерина Коберник, спецкореспондент видання  «Медуза» Ілля Жегулев, головний редактор NV.ua Юлія Мак Гаффі,  заступник директора ІА «Інтерфакс Україна» Дмитро Кошовий. Модеруватиме дискусію головний редактор VoxUkraine Борис Давиденко.

«Помиляються всі — навіть найкращі ЗМІ. Якісні медіа визнають помилки і вчаться на них, погані ж — ховають, заперечують і роблять вигляд, що нічого не сталося. Поговорити про про те, як створюється якісна інформація в Україні, ми запросили редакторів та журналістів, які, на нашу суб’єктивну думку, зробили багато для розвитку журналістики в Україні. Вони розповідатимуть про свої помилки, до чого вони призводили та як уникати прикрих фейлів у роботі журналіста та редактора», — пишуть організатори.

Щоб потрапити на подію, потрібно зареєструватися тут. Захід присвячений запуску онлайн-курсу “Фактчек: довіряй-перевіряй”, про який «Детектор медіа» писав раніше.

comments powered by Disqus