22 лютого — відкриття виставки карикатур учасників конкурсу ГО «Детектор медіа»

Карикатура учасника конкурсу Валерія Момота

Захід відбудеться в приміщенні «Малого Драматичного Театру» у Києві (вул. Гончара, 33).

На виставці будуть представлені 26 карикатур, які було відібрано журі з понад 168, що надійшли на конкурс на тему медіаграмотності, який стартував у жовтні 2017 року. Оголошення 5-ти переможців конкурсу відбудеться під час відкриття виставки.

Учасникам конкурсу запропонували зобразити такі проблематики, як: порушення ЗМІ стандартів журналістики; засилля джинси в українських медіа; маніпуляції у ЗМІ та пропаганда; фейки; безпека у мережі інтернет; стереотипи  висвітлення різних тем (наприклад, гендеру) в медіа; некритичне сприйняття інформації громадянами тощо.

Роботи оцінювало професійне журі. До його склади входили: Володимир Казаневський, український карикатурист, переможець національних та міжнародних конкурсів карикатур; Костянтин Казанчев,  український карикатурист, голова Асоціації карикатуристів України; Яна Добрянська, арт-директорка ГО «Детектор медіа»; Олена Павлова, журналістка, авторка коміксів про кота Інжира та Женя Олійник, ілюстраторка.

Із 22 лютого по 20 березня 2018 року виставка «АнтиЛокшина» буде доступна для вільного перегляду під час вистав та заходів Малого драматичного театру. 

Контактна особа з організаційних питань —  Юля Зелінська, 098 446 61 95zelin.tk@gmail.com.

Офіційний партнер виставки – «Малий Драматичний Театр».

Конкурс та виставка карикатур проходить за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

comments powered by Disqus