«Медіаграмотність» підбиває підсумки конкурсу журналістських матеріалів

00:00,
19 Квітня 2011
551

«Медіаграмотність» підбиває підсумки конкурсу журналістських матеріалів

00:00,
19 Квітня 2011
551
«Медіаграмотність» підбиває підсумки конкурсу журналістських матеріалів
Переможці – двоє хлопців і одна дівчина :)

Минув місяць, і настав час підбивати підсумки конкурсу журналістських матеріалів для студентів.

 

Ми пропонували учасникам на вибір теми «Чи можлива об’єктивність у журналістиці?», «Джинса – корупція чи вимушений засіб виживання?» та «Як запровадити в українських медіа професійні стандарти?».  Більшість студентів, що взяли участь у конкурсі, присвятили свої матеріали проблемі джинси.

 

Ми отримали чимало матеріалів, і практично всі вони за жанровою ознакою належали до публіцистики/колумністики. Шкода, що ніхто з учасників не спробував себе в більш «бойових» журналістських жанрах – інтерв’ю, розслідування, аналітика, репортаж. Одначе й рефлексії авторів виявились доволі цікавими. Нас потішив оптимізм і глибоке розуміння процесів, що відбуваються у вітчизняних та світових медіа, притаманні багатьом дописувачам. Редакційному журі «Медіаграмотності» було нелегко вибрати з-поміж запропонованих матеріалів три найбільш гідних.

 

Але довелося :) Перше місце у конкурсі здобув матеріал третьокурсниці з Кіровограда Олесі Копецької «Бій з вітряками». Друге/третє місце поділили львів’яни Юрій Опока та Володимир Пиріг. Вітаємо переможців – їхні матеріали публікуватимуться на «Медіаграмотності» протягом тижня – й щиро дякуємо всім, хто відгукнувся на наш заклик.

 

«Медіаграмотність» 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
crunchgear.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду