Студенти журфаку протестують проти вимоги купити айфон, айпод чи айпед

00:00,
20 Квітня 2011
1308

Студенти журфаку протестують проти вимоги купити айфон, айпод чи айпед

00:00,
20 Квітня 2011
1308
Студенти журфаку протестують проти вимоги купити айфон, айпод чи айпед
Університет Міссурі зобов’язує своїх студентів купувати продукти і програми виробництва Apple.

Панам Каськіву й Курусу є в кого повчитись – ще два роки тому факультетський комітет Школи журналістики американського університету Міссурі зобов’язав усіх студентів придбати «навчальні пристрої» - iPod Touch або iPhone. Тепер, як повідомляє студентське видання The Manеater, у членів комітету з’явилась ідея замінити айпод з айфоном на планшетний комп’ютер iPad. Нова вимога може набути чинності восени 2012 року.

 

Студенти поставились до цієї новації вельми несхвально. «Вимога до нових студентів купувати айпод, що з’явилась навесні 2009 року, пояснювалась необхідністю посилити використання технологій у вивченні журналістських дисциплін. Кожен студент Школи журналістики знає, що цього не сталося, й ми не віримо, що з айпедом технології впроваджуватимуться ефективніше», - йдеться в публікації.

 

2009 року лише п’ята частина студентів висловилась проти вимоги, мотивуючи свій протест тим, що університет нав’язує їм використання певного бренду. Хоча невиконання вимоги нічим не загрожувало студентам, їх постійно переконували в тому, що ті, хто володіє якимись іншими пристроями, крім епплівських, або не має портативних ґаджетів взагалі, плентатиметься у хвості навчального процесу, адже останній є високотехнологічним. Від старшокурсників також вимагають купувати ліцензійні пакети програмного забезпечення, яке, згідно зі студентським виданням, використовується в навчанні не надто інтенсивно.

 

«Навчальні програми повинні бути зосереджені на створенні контенту. Дозвольте студентам самим вирішувати, за допомогою чого вони записуватимуть інтерв’ю – нового айпода чи касетного диктофону. Вимоги щодо технологічних пристроїв не є виправдані, адже ці пристрої мало використовуються в навчальному процесі. Не за всіх можуть заплатити батьки - студенти часто обмежені в коштах і не мають змоги купувати всі ці макбуки та айподи. Ми наполегливо радимо Школі журналістики припинити вимагати наявності технологічних пристроїв від студентів», - ідеться в матеріалі.

 

Викладач курсу конвергентної журналістики Майк МакКін, що очолює факультетський комітет, заявив, що, можливо, студентам запропонують на вибір декілька пристроїв, одначе айпед видається адміністрації таким, що найкраще задовольняє всі навчальні потреби. Комітет іще не вирішив, чи рекомендувати конкретний бренд, чи дозволити студентам обирати серед рівноцінних пристроїв різних виробників.

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
newsinfo.nd.edu
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду