The New York Times відроджує жанр кіножурналу

00:00,
3 Травня 2011
826

The New York Times відроджує жанр кіножурналу

00:00,
3 Травня 2011
826
The New York Times відроджує жанр кіножурналу
Газета зніматиме короткі відеофільми для показу в артхаусних кінотеатрах перед сеансами.

Корпорація The New York Times Company у співпраці з мережею кінотеатрів Emerging Pictures започатковує спільний проект Times in Cinema – щось на кшталт старих добрих кіножурналів. Згідно з офіційним повідомленням корпорації, 10-12-хвилинний відеофільм, знятий у стандарті високої чіткості (HD), демонструватиметься перед трейлерами нових артхаусних фільмів у кінотеатрах мережі.

 

Emerging Pictures – найбільша мережа артхаусних кінотеатрів, музеїв та мистецьких центрів (понад 140 закладів) у США, що вийшла також на ринок Європи та інших країн. The New York Times виробляє близько ста оригінальних відеороликів на місяць – переважно інформаційні, аналітичні та розслідувальні сюжети. Натомість, тематика відеофільмів, адресованих витонченій артхаусній аудиторії, - розваги, мандри та світське життя. Times in Cinema буде використовуватись як платформа для продажу реклами.

 

У The New York Times Company вважають, що читачі газети та шанувальники артхаусного кінематографу мають багато спільного. Як відзначають у дописі NiemanLab, використання кіноекрану, який просто неможливо ігнорувати, сидячи перед ним у залі, є вдалим ходом для The New York Times, яка розширює свою присутність на різноманітних платформах. Знаючи, як нудяться глядачі, що прийшли до кінотеатру завчасно, в очікування сеансу, можна бути певними – вони це дивитимуться.  

 

«Медіаграмотність»  

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
indiewire.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду