Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Сервіс коментарів Disqus не витримав інтересу до бін Ладена
Хвиля надзвичайного інформаційного ажіотажу навколо історії вбивства 54-річного Осами бін Ладена, який відстрілювався від «морських котиків» до останнього патрона свого АК-47, ховаючись за спиною своєї дружини, лише зараз починає вщухати. Не лише для сервісу мікроблогів Twitter ліквідація «терориста номер один» стала «хвилиною слави». Трафік багатьох інших сайтів та соціальних мереж в останні дні зріс у кілька разів. Так, кількість переглянутих сторінок сайту The New York Times зросла на 86%, незважаючи на те, що газета не відключала платного доступу до новин про ліквідацію терориста. Щоправда, подія сталась першого травня, коли в читачів сайту газети оновився ліміт у двадцять безкоштовних матеріалів.
Користувачі фейсбука, які вчора зазирали у стрічку новин, знають, що практично кожен вважав за необхідне написати щось про ліквідацію бін Ладена, поділитися своїми думками у коментарях чи порекомендувати посилання на відеозапис із вуличних святкувань в Америці. Не гаяли часу й фейсбуківські спамери-шахраї, запустивши під шумок обманку з фальшивим відеозаписом знищення бін Ладена.
На відміну від твітера, який з гідністю витримав зростання активності користувачів, популярний сервіс коментарів Disqus виявився не готовим до сенсації в Абботабаді. Через колосальне зростаннятрафіку система просто не впоралась – компанія була вимушена тимчасово відключити модулі коментарів на багатьох сайтах, повідомляє The Next Web.
Надзвичайна активність користувачів соцмереж і читачів онлайн-видань, пов’язана з «гарячими новинами», ще раз змушує замислитись про радикальні зміни в тому, як ми знаходимо та споживаємо інформацію. Розвиток блогосфери та соціальних медіа назавжди змінив інформаційний ландшафт, а отже, й обумовив підвищення вимог для інтернет-ресурсів, які мають задовольняти інформаційні потреби аудиторії.
«Медіаграмотність»