Австрійський теоретик медійного мистецтва Олівер Ґрау виступить у Львові

00:00,
17 Травня 2011
1001

Австрійський теоретик медійного мистецтва Олівер Ґрау виступить у Львові

00:00,
17 Травня 2011
1001
Австрійський теоретик медійного мистецтва Олівер Ґрау виступить у Львові
Лекція 22 травня о 18.00 у Центрі міської історії.

22 травня о 18.00 у львівському Центрі міської історії Центрально-Східної Європи  (вулиця Богомольця, 6) відбудеться лекція австрійського науковця Олівера Ґрау «Медіаарт потребує дослідження та архівів». Тема лекції – сучасне мультимедійне мистецтво. Вхід безкоштовний.

 

Олівер Ґрау - мистецтвознавець і теоретик мультимедійного мистецтва, є експертом в сфері образотворчого мистецтва сучасності, культури 19 століття та італійського мистецтва епохи Відродження. Керівник Відділення образотворчого мистецтва в Дунайському університеті (Кремс, Австрія), Грау відомий тим, що розробив нові наукові рішення для цифрових гуманітарних наук, керував проектом «Мистецтво занурення» німецького Фонду Досліджень (DFG), команда якого в 1998 році почала розвивати перший міжнародний архів цифрового мистецтва, що був створений на основі відкритої платформи в Дунайському університеті.

 

З 2000 року DVA став першим онлайн-архівом з доступом до документаційного відеопротоколу. З 2005 року Грау став керівником бази даних Колекції гравюр монастиря Гейтвайг, найбільшої приватної австрійської колекції, яка містить в собі 30 тисяч робіт від Дюрера до Клімта. Грау розробляв нові навчальні курси: магістерський курс «Історії медійного мистецтва», експертні програми з «Управління цифровими колекціями», «Виставковий дизайн», «Візуальна компетенція», і майстер-клас з образотворчого мистецтва. Крім того, за його участі виник новий інтерактивний формат лекцій і дебатів - Дунай-Телелекціі, - який поширився по всьому світу.

 

Після досліджень у Гамбурзі, Сієні та Берліні Грау читав лекції в берлінському університеті Гумбольда, був гостем у різних дослідницьких лабораторіях Японії і США, а після докторського захисту у 2003 році працював професором у різних міжнародних університетах. Олівер Грау модерує конференції і є засновником «ReFresh!»: першої міжнародної конференції з історії медійного мистецтва, науки і техніки (Банф, Канада 2005). 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Wikipedia
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду