Як красиво додати твіт до матеріалу на сайті

00:00,
19 Травня 2011
2951

Як красиво додати твіт до матеріалу на сайті

00:00,
19 Травня 2011
2951
Як красиво додати твіт до матеріалу на сайті
Копіювати текст або робити з твіта картинку не обов’язково – є елегантніші способи.

Твіти – повідомлення із щонайбільше 140 символів, що містять специфічні скорочення, хештеги та посилання, - вже давно стали звичною складовою медійного контексту. Інтегруючись у соціальні медіа, журналісти дедалі частіше мають потребу процитувати повідомлення із твітера. Це просто, якщо ви використовуєте спеціальні інструменти на зразок Storify. А якщо ні? Скопіювати текст твіта або, зробивши print screen, вставити його в матеріал як картинку. Ні, це не найкращі варіанти.

 

У сайту http://www.journalism.co.uk/ є зручніші пропозиції. Перша – використання сервісу Blackbird Pie, який пропонує сам твітер. За допомогою цієї програмки адреса необхідного твіта перетворюється на фрагмент html-коду, який легко вставляється у матеріал у будь-якій системі управління контентом.

 

Посилання на твіт отримуємо, клікнувши на позначку часу (1 хвилина тому, наприклад). Копіюємо посилання, вставляємо у віконце Blackbird Pie, отримуємо результат і копіюємо код у нижньому віконці. Вставляємо код у тест статті, попередньо переключившись на режим перегляду html (більшість систем управління контенту мають таку функцію).

 

Другий спосіб підходить тим, хто використовує WordPress як основу для свого сайту. Це соціальний плаґін – або того ж Blackbird Pie, або Embedly. Останній дозволяє вставляти у пости WordPress що завгодно – не лише твіти, але й ютьюбівські ролики, фейсбуківські дописи тощо. Встановивши плаґін за звичайною процедурою, достатньо буде просто вставити в текст матеріалу адресу посилання на твіт, і він з’явиться у матеріалі у зручному вигляді.  

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
site14.fourfiveone.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду