Що говорять у Росії про втрату ідеолога Al-Jazeera (відео)

00:00,
22 Вересня 2011
987

Що говорять у Росії про втрату ідеолога Al-Jazeera (відео)

00:00,
22 Вересня 2011
987
Що говорять у Росії про втрату ідеолога Al-Jazeera (відео)
Вада Ханфар заявив про свою відставку з посади голови гендиректора «Аль-Джазіри». Деякі ЗМІ пов'язують відставку гендиректора з публікацією документів на сайті WikiLeaks, котрі свідчать про співробітництво Ханфара з урядом США. Згідно з донесеннями американських дипломатів, гендиректор «Аль-Джазіри» підтримував постійний зв'язок з воєнною розвідкою США. Аналітик газети «Московские новости» Олена Супоніна прокоментувала ситуацію в ефірі телеканалу ДОЖДЬ.  

 

Джерело ДОЖДЬ

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду