ТОП-5 наймаразматичніших соціальних мереж
Соціальна мережа для мерців pomnipro.ru
У мережі «спілкуються» мерці. Ідея створити сторінки Влада Лістьєва, патріарха Алєксія другого, Олександра Абдулова та Єлени Боннер, можливо, і не сприймалася б так дивно, якби Pomnipro не позиціонувалася як соціальна мережа.
Користувачі можуть дарувати один одному оптимістичні «подарунки». У списку «цукерка, стакан, накритий хлібом, свічка» чомусь опинилася сигарета.
На сайті наявний розділ з переліком моргів, ритуальних агенцій, церков та кладовищ. Благородний меморал рясніє цитатами типу «Тільки смерть перетворює життя на долю. Андре Мальро» – і пропонує своїм відвідувачам такі витончені сервіси, як «обговорити смерть знайомих та близьких» і навіть «завантажити музику та відео».
Рольові ігри у тварин на mordashki.com
«Звірина» соціальна мережа була створена активістами з України декілька місяців тому, однак вже налічує більше 3000 акаунтів.
Хоча проект позиціонує себе як соціальна мережа для тварин, на практиці це втілилося у те, що акаунти, звісно, створюють люди – і спілкуються від імені тварин.
Соціальна мережа для вампірів nuara.ru
Nuara назвала себе «соціальною мережею для нелюдей». Користувачі завели вже більше 3500 акаунтів, називаючи себе вампірами, вервольфами і відьмами. Тематичні групи, форум, вампірські ігри, «тусовки та шабаші» додаються.
Користувачі зауважують, що стати вампіром надзвичайно цікаво – можна пити кров і гратится у бісексуальніть.
Вам погано? Зафрендіть товаришів по занудності на mneploho.net
«Для тех кому плохо. Социальная сеть» – такий слоган обрала адміністрація проекту для соціальної мережі, назва якої говорить сама за себе. Нараховує більше 4000 акаунтів, 200 з яких – чоловіки, 800 – жінки. Решта користувачів вирішили свою стать приховати.
Для того, щоб органічно виглядати на Mneploho, слід створити тему з псевдофілософськими розмірковуваннями про стосунки, або просто написати «мені так погано, я плачу» чи «я закохалася у хлопця, а він мене не любить» – вас обов’язково пожаліють.
У розділі «Блоги» користувачі мають можливіть опублікувати свої депресивні дописи, спробувувши себе у жанрі сентиментального графоманського монологу.
Справедливості заради варто відзначити, що розробники mneploho.net, вочевидь, серйозно ставляться до власного проекту (при цьому, однак, вирішивши зекономити на дизайні) – нещодавно там з’явилася можливість отримати консультацію психолога.
Однак навіщо позиціонувати подібний портал як соціальну мережу, принцип якої базується на постійному спілкуванні, а не вирішенні своєї проблеми та прощанні із депресивними друзями – питання залишається відкритим.
Тільки красиві люди на beautifulpeople.com
Датський ресурс Beautiful People назвав себе «соціальною мережею для красивих людей». Від акаунтів «некрасивих користувачів» адміністрація сервісу позбавляється.
Хто красивий, а хто ні визначають самі користувачі – після реєстрації нового учасника оцінюють «досвідчені». Ті, хто отримав недостатньо схвальних відгуків, залишають соціальну мережу.
На початку літа адміністрація Beautiful People заявила про хакерську атаку, в результаті якої було порушено механізм відбору «красунь і красавців», і на сайт потрапили фріки. Пізніше їх акаунти були видалені, а постраждалі від «неприємного товариства» естети отримали компенсацію загальною сумою близько $100 тис.