Дмитро Пєсков назвав ведучого Бі-Бі-Сі жертвою пропаганди опозиції

00:00,
21 Березня 2012
765

Дмитро Пєсков назвав ведучого Бі-Бі-Сі жертвою пропаганди опозиції

00:00,
21 Березня 2012
765
Дмитро Пєсков назвав ведучого Бі-Бі-Сі жертвою пропаганди опозиції
Дмитро Пєсков,  прес-секретар президента Росії В. Путіна, став гостем телепередачі Бі-Бі-Сі «Hard Talk». Відповідаючи на питання ведучого Стівена Закура (Stephen Sackur), він назвав його жертвою пропаганди опозиціонерів російської влади.

Формат передачі «Hard talk» («Непроста розмова») передбачає ряд незручних питань до гостя, як правило, громадського діяча.  Інтерв’ю з прес-секретарем російського президента вийшло в ефір 20 березня на каналах BBC World News и BBC News Channel.

Дмитро Пєсков спілкувався англійською мовою і досить впевнено відповідав на питання ведучого,  не зважаючи на спроби загнати його в глухий кут. Велика частина інтерв’ю була присвячена російській політиці щодо кризи у Сирії.

Також інтерв’юер спитав, чому російська влада так боїться тих, хто критикує Путіна, і часто затримує опозиціонерів – то Бориса Нємцова, то Сергія Удальцова, то Олексія Навального.

На це Пєсков повторив позицію російського уряду: опозиція може висловлювати свою думку, але в рамках закону. А порушників закону слід ув’язнювати.

«Ні, ми [їх] не боїмося. Я б навіть сказав, що у цьому випадку ви стали жертвою пропаганди цих людей… Насправді їх ніхто не боїться», - сказав Пєсков.

Джерело: BBC-Русская служба

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Lenta.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду