Оголошується набір у Школу соціальної журналістики

00:00,
11 Квітня 2012
1138

Оголошується набір у Школу соціальної журналістики

00:00,
11 Квітня 2012
1138
Оголошується набір у Школу соціальної журналістики
МБФ «Академія Української Преси» за підтримки програми «У-медіа»оголошує набір журналістів з Одеської, Миколаївської, Херсонської, Луганської, Запорізької та Дніпропетровської областей для участі у Школі соціальної журналістики.  Курс має назву «Як писати про громадське здоров’я: медична реформа» і відбудеться 11-12 травня 2012 року.

Під час тренінгів журналісти засвоять основні знання про нову структуру системи охорони здоров’я, визначать типові проблеми з наданням медичних послуг у своєму регіоні (області, районі), засвоять навички представлення інформації про відповідні зміни та їх вплив на якість і доступність медичної допомоги для населення регіону, підготують плани майбутніх публікацій.

Викладачі Школи: Людмила Солоп, правознавець, експерт з прав пацієнтів; Олег Хоменок, медіа-тренер, Денис Полтавець, експерт з питань громадського здоров’я.

Школа соціальної журналістики  відбудеться у форматі, який передбачає пошук та обговорення інноваційних підходів до підготовки матеріалів з проблематики громадського здоров’я.

Організатори беруть на себе витрати на проїзд, харчування та перебування учасників.

Програма та анкета розміщені на веб-сторінці АУП.

Просимо надсилати анкети до 28 квітня 2012 року на електронну пошту voloshenukoksana00@gmail.com

Контактна особа: Оксана Волошенюк, Директор АУП

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
АУП
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду