82% інформації про Україну в основних світових ЗМІ – негативна

00:00,
31 Травня 2012
1408

82% інформації про Україну в основних світових ЗМІ – негативна

00:00,
31 Травня 2012
1408
82% інформації про Україну в основних світових ЗМІ – негативна
Серед тем, які висвітлювали провідні світові медіа останнім часом – суд на Юлією Тимошенко, масові вбивства тварин, расизм і можливий бойкот Євро.

Згідно із загальним оглядом досліджень іміджу України в 12 країнах світу протягом 2000–2010 років, Україна – маловідома і маловпливова європейська держава, що знаходиться у пошуках свого місця в світі, заявив на прес-конференції в четвер віце-президент Української PR Ліги, президент Bohush Communications Денис Богуш, повідомляє УНІАН.

Світові ЗМІ характеризують Україну як кризову і політично нестабільну країну з неефективною владою та корупцією в усіх органах влади.

З бізнес-точки зору Україна, на думку більшості авторитетних медіа, неприваблива. У цей період Україна також асоціюється з можливим проведенням Євро-2012.

У цілому Україна також – країна поразки помаранчевої революції, Чорнобилю, російсько-українських проблем, красивих жінок і дешевих повій.

Посилаючись на результати дослідження, проведеного його компанією, Богуш розповідає, що з січня по вересень 2011 року в основних світових медіа (зокрема, CNN, BBC, The Wall Street Journal та Die Welt) було 334 повідомлення про Україну. З них 202 – негативні, 88 – нейтральні і 44 – позитивні.

Таким чином, у той період в світових медіа було близько 62% негативних матеріалів про Україну, додає Богуш.

Протягом останнього періоду, з вересня 2011 року по березень 2012-го,  кількість інформації про Україну у світових ЗМІ значно зросла.

У цей період світові медіа присвятили Україні близько 1930 публікацій та сюжетів. Однак і ці цифри не дають підстав для радості – близько 82% матеріалів були негативними.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
MediaSapiens, Ukrinform
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду