Кількість читачів цифрових версій журналів поступово збільшується

00:00,
1 Червня 2012
1318

Кількість читачів цифрових версій журналів поступово збільшується

00:00,
1 Червня 2012
1318
Кількість читачів цифрових версій журналів поступово збільшується
Читацька аудиторія цифрових версій журналів збільшується повільно, проте впевнено – такий висновок робить дослідницька компанія MRI, проаналізувавши дані 190 журнальних видань, пише Adweek.

Кількість читачів друкованої версії журналів зменшилася за останні півроку на 1,7% – у порівнянні з попереднім аналогічним періодом, відзначає MRI.

При цьому загальна кількість читачів, котрі читають журнали у цифровій версії, збільшилася на 24%.

Ця цифра, однак, включає у себе читання журналів у цифровому вигляді (наприклад, у PDF-варіанті) та журнальних додатків (наприклад, для iPhone чи iPad), плюс поєднання читання цифри з переглядом друкованих версій видання.

У загальному ж «цифрова» аудиторія додала у досліджуваний період до загальної читацької аудиторії журналів лише 1% читачів.

«Люди почитають читати журнали у цифровому варіанті більше, – відзначає представник MRI Енн Марі Келлі (Anne Marie Kelly). – Однак у загальному цей показник поки все ще залишається малим. Втім, ми бачимо докази того, що процес рухається у правильному напрямку».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Ed2010 News
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду