Інформацію в інтернеті крадуть, однак користувачів це нічому не вчить [дослідження]

00:00,
20 Липня 2012
999

Інформацію в інтернеті крадуть, однак користувачів це нічому не вчить [дослідження]

00:00,
20 Липня 2012
999
Інформацію в інтернеті крадуть, однак користувачів це нічому не вчить [дослідження]
Протягом січня-квітня поточного року було здійснено близько 12 млн. операцій з продажу особистої інформації в інтернеті, свідчить дослідження компанії з кредитних перевірок Experian, повідомляє BBC.

Experian зауважує, що однією з сучасних тенденцій є така: користувачі створюють все більше акаунтів в інтернеті, в пошті, соціальних мережах, мессенджерах, на сайтах видань і т.п. – проте не створюють унікальний пароль для кожного з акаунтів.

За даними компанії, сучасний користувач інтернету має близько 26 акаунтів – але лише 5 різних паролів.

Незважаючи на те, що ЗМІ постійно пишуть про злам паролів (лише нещодавно хакери оприлюднили паролі Yahoo! та Formspring, а у червні було зламано паролі LinkedIn) – користувачі всеодно не змінюють свої примітивні паролі, і, тим паче, не створюють унікальні для кожного аканту. Це – друга тенденція.

За даними Experian, чимало людей не знають, що їхню приватну інформацію вкрали – до того, як виникають проблеми з кредитними картками, мобільними телефонами та іншими сервісами.

Крім того, дві третини людей мають акаунти, якими давно вже не користуються, але і не закривають їх. Таким чином, підібравши пароль до вже неактуального для користувача сервісу, хакери можуть отримати доступ до сервісів, якими він все ще користується – як відзначалося вище, паролі у користувачів в багатьох сервісах дублюються.

Experian також наводить дані щодо кредитних карток. Ось інформація про те, з якими проблемами зіткнулися користувачі, дані кредитних карток котрих стали відомими третім особам:

– відмова у наданні позики чи випуску кредитної картки, 14%

– накопичення боргів на їхнє ім’я, 9%;

– відмова мобільних компаній укладати контракт, 7%;

– стягнення грошей, яких вони не позичали, 7%.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Hcmer Technology
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду