«Майбутні Білли Гейтси і Стіви Джобси можуть народжуватись і в Україні» – радник держсекретаря США

00:00,
16 Вересня 2012
1295

«Майбутні Білли Гейтси і Стіви Джобси можуть народжуватись і в Україні» – радник держсекретаря США

00:00,
16 Вересня 2012
1295
«Майбутні Білли Гейтси і Стіви Джобси можуть народжуватись і в Україні» – радник держсекретаря США
Нові комп’ютерні генії можуть народитися в Україні вже у недалекому майбутньому – проте лише за умови, якщо Україна обере інноваційний напрямок освіти та соціально-економічного розвитку, заявив у інтерв’ю «Радіо Свобода» старший радник держсекретаря США, фахівець з розвитку електронних технологій Алек Росс (Alec Ross).

«Середовище, в якому людина зростає, – це запорука її успішного або нещасливого майбутнього. Білл Гейтс, Стів Джобс могли створити те, що вони створили (комп’ютерні програми, всесвітню електронну мережу тощо) лише у США. Тому що на час їхнього особистого становлення лише Сполучені Штати могли забезпечити їм відповідні умови для навчання, праці, розвитку та становлення бізнесу. Чи народяться в Україні комп’ютерні генії? Чом би й ні? Але для цього має бути відповідне середовище – освітнє, ділове, суспільне. Має бути належна якість освіти та інноваційний напрямок економічного розвитку в найближчому майбутньому», – пояснив Алек Росс (Alec Ross), чия родина походить з Києва.

Відповідаючи на питання про роль інтернету у сучасних революціях, Росс зауважив: у часи «друкованих ЗМІ» революції мали своїх ватажків – у наші часи лідером є сама соціальна мережа, у якій люди читають, куди їм потрібно піти і що зробити. «Флеш-моби, анонси на Facebook і Twitter – ось вона, сучасна революція!» – відзначив Росс.

Спроби регулювання інтернету державою, до яких час від часу вдаються навіть уряди демократичних країн, на думку Росса, є безперспективними.

«Моя особиста думка: сила інтернету у його функції єднати людину зі світом, бути містком між особистістю та Всесвітом», – заявив він.

При цьому питання безпеки, зауважив Росс, тісно пов’язані з моральністю самого інтернет-користувача, який обирає, що саме йому читати в інтернеті, і чи цікавитися «темними сторінками» мережі.

«Тут дозволю собі повернутись до питання освіти й виховання: інтелект несе як загрозу, так і розвиток реального та віртуального світу», – резюмував Росс. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Алек Росс (Alec Ross) / Wikipedia
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду