На британському телебаченні запустили нову антитютюнову рекламу [відео]

00:00,
29 Грудня 2012
729

На британському телебаченні запустили нову антитютюнову рекламу [відео]

00:00,
29 Грудня 2012
729
На британському телебаченні запустили нову антитютюнову рекламу [відео]
Рекламна кампанія, яка триватиме протягом дев’яти тижнів, обійдеться уряду Великобританії у £2,7 млн.

Ідея рекламного ролика проста: показати, як зароджується і росте ракова пухлина та пояснити, що кожні 15 викурених сигарет підвищують ризик розвитку раку на соту долю відсотка.  

«Нас дуже непокоїть, що так багато курців серйозно недооцінюють шкоду, яку їхньому здоров’ю здатне завдати куріння. Ми хочемо донести до них, що кожна викурена пачка сигарет наближує їх до раку»,  – пояснила професор Дейм Саллі Девіс (Dame Sally Davies), головний лікар Великобританії.

Основне завдання цієї реклами шокувати курців – і у такий спосіб достукатися до їхньої свідомості та вплинути на рішення розпрощатися зі шкідливою звичкою.

«Просто роз’яснювальних рекламних кампаній недостатньо. Вони мають чергуватися з кампаніями, які шокуватимуть курців – саме такі кампанії з більшою вірогідністю спонукають людину кинути курити або принаймні задуматися про це. А декого вони взагалі можуть відбити бажання навіть пробувати сигарети», – стверджує доктор Харпал Кумар (Harpal Kumar), керівник Центру дослідження ракових захворювань Великобританії.

Востаннє шокову рекламну кампанію, орієнтовану на курців, уряд Великобританії фінансував ще 2004 року. Проте, під тиском Департаменту з охорони здоров’я, Британської медичної організації та низки антитютюнових громадських організацій, влада знову пішла на такий крок. Переконливими аргументами для неї стало те, що протягом останнього року кількість курців, що хочуть кинути курити, за даними Департаменту охорони здоров’я,  зменшилася з 40% до 35%, а результати останніх опитувань показують,  що третина англійських курців вважають, що ризики для здоров’я, які несе здоров’ю куріння – дуже перебільшені.

Окрім запуску реклами на телебаченні, планується проведення цієї ж рекламної кампанії в інтернеті та розміщення по всій країні тематичних біл-бордів. 

Джерело: guardian.co.uk

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
www.quit-smoking-guides.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду