До 25 квітня: прийом робіт на конкурс Школи журналістики УКУ «Світ, що ЗМІнюється»
До 25 квітня: прийом робіт на конкурс Школи журналістики УКУ «Світ, що ЗМІнюється»
До конкурсу «Світ, що ЗМІнюється» приймаються студентські роботи у двох номінаціях: проект наукового дослідження і журналістські матеріали, опубліковані чи написані для публікації у ЗМІ.
Номінація «Проект наукового дослідження»:
– до розгляду приймаються студентські наукові проекти на задекларовану конкурсну тему (з перспективою подальшого дослідження);
– у проекті детально мають бути прописані мета і завдання дослідження, актуальність і наукова новизна теми, подано план дослідження та короткий аналіз наявної бази джерел, окреслено ймовірну методологію, а також практичне і теоретичне значення дослідження, вказано попередній досвід автора у розробці теми (статті, виступи, участь у конференціях і т.п.);
– проект повинен аргументовано і глибоко розкривати вказану тему, а також відзначатися оригінальним підходом до її висвітлення;
– пріоритетною є наступна тематика: майбутнє традиційної журналістики, взаємодія старих і нових медіа, специфіка та переваги конвергентних медіа, зміна ідентичності під впливом нових медіареалій, виклики цифрової доби;
– заохочується візуалізація проектів (схеми, таблиці, інфографіка);
– обсяг проекту – до 10 друкованих аркушів (Times New Roman, розмір шрифта – 14, міжрядковий інтервал – 1,5), формати – doc, docx, rtf або pdf;
– мови проекту – українська, російська, англійська;
– разом із проектом слід подати розширене CV автора.
Проекти, які містять плагіат, журі не розглядатиме. Цитування та пряма мова повинні бути оформлені належним чином, інформація з інтернету повинна містити посилання на першоджерело.
Номінація «Журналістські матеріали, опубліковані чи написані для публікації у ЗМІ»:
– до розгляду приймаються журналістські матеріали, опубліковані у ЗМІ, або написані спеціально для конкурсу;
– перевага надаватиметься матерілам, присвяченим політичним, соціальним, економічним, культурним чи технологічним змінам у світі, Україні, людській свідомості, комунікаціях, ЗМІ;
– заохочується візуалізація матеріалів (фото, колаж, карикатура, інфографіка);
– обмеження щодо обсягу матеріалів, жарнів, типу ЗМІ відсутні;
– мови публікацій – українська, російська, англійська;
– разом із проектом слід подати розширене CV автора.
Дедлнайн надання робіт:
роботи в обох номінаціях приймаються з 25 лютого до 25 квітня 2013 року за електронною адресою journalist@ucu.edu.ua. Підсумки конкурсу буде підбито на урочистому нагородженні у Львові 18 травня 2013 року.
Журі конкурсу:
Номінація «Проект наукового дослідження»: Борис Потятиник, професор кафедри нових медіа Львівського національного університету імені Івана Франка), Марія Титаренко, керівник Магістерської програми з медіакомунікацій УКУ, Ніна Зражевська, професор кафедри медіакомунікацій Школи журналістики УКУ, Юрій Фінклер, професор кафедри журналістики Школи журналістики УКУ, Юлія Голоднікова, доцент кафедри міжмовних комунікацій і журналістики Таврійського національного університету імені Володимира Вернадського, Діана Дуцик, викладач Могилянської школи журналістики.
Номінація «Журналістські матеріали, опубліковані чи написані для публікації у ЗМІ»: Вахтанг Кіпіані, головний редактор інтернет-видання «Історична правда», викладач Школи журналістики УКУ, Отар Довженко, журналіст, медіааналітик, викладач Школи журналістики УКУ, Ігор Балинський, керівник Магістерської програми з журналістики УКУ, Володимир Павлів, есеїст, викладач Школи журналістики УКУ, Сергій Каразій, телевізійний репортер, продюсер TV Reuters в Україні, Павел Решка, репортер польського тижневика Wprost, викладач Школи журналістики УКУ.
Учасники, які посядуть 1-ше місце в кожній із номінацій, отримають цінні призи від партнерів конкурсу.
Учасники конкурсу, які посядуть у кожній із номінацій 1-ше, 2-ге та 3-тє місця, отримають запрошення до вступу на одну із магістерських програм Школи журналістики УКУ та стипендійні сертифікати на покриття оплати річної вартості навчання.
1-ше місце: стипендійний сертифікат на покриття 100% оплати за перший рік навчання на магістерській програмі (8/10 тис. грн).
2-ге місце: стипендійний сертифікат на покриття 60% оплати за перший рік навчання на магістерській програмі (4,8/6 тис. грн).
3-тє місце: стипендійний сертифікат на покриття 40% оплати за перший рік навчання на магістерській програмі (3,2/4 тис. грн).
Найкращі конкурсні матеріали буде опубліковано в українських ЗМІ.
Вручення цінних призів та стипендійних сертифікатів у кожній із номінацій відбудеться 18 травня 2013 року у Львові під час Дня відкритих дверей Школи журналістики УКУ. Проїзд та проживання переможців у Львові оплачують організатори конкурсу.
Куратори конкурсу: Марія Титаренко tytarenko@ucu.edu.ua, Отар Довженко otardovzhenko@gmail.com.