Яндекс поділив свою аудиторію за інтересами: «науковці» найактивніші, а «вболівальники» - найбільш грамотні

00:00,
20 Квітня 2013
1044

Яндекс поділив свою аудиторію за інтересами: «науковці» найактивніші, а «вболівальники» - найбільш грамотні

00:00,
20 Квітня 2013
1044
Яндекс поділив свою аудиторію за інтересами: «науковці» найактивніші, а «вболівальники» - найбільш грамотні
Також з’ясувалось, що жінки більше чоловіків цікавляться наукою, літературою та езотерикою, в той час як чоловіків  більше цікавить спорт, електроніка та еротика. 

«Яндекс» розділив всіх активних користувачів пошуку на групи по інтересам – в залежності від того, на які сайти вони переходили зі сторінки результатів пошуку. Детальні результати цього дослідження та інфографіку компанія опублікувала на сайті. Серед виділених груп, зокрема, такі: вболівальники, дача, дім, знайомства, кульура, література, весілля і т.д. (детальна таблиця нижче). 

Також компанія показала різницю у тематиці і формулюванні запитів в залежності від віку і статі користувачів. Виявилось, що частка жінок найвища у групах «Весілля» і «Батьки», а чоловіків – в «ІТ» і «Вболівальники». Молодь найбільш цікавиться іграми та школою, а люди похилого віку частіше потрапляють у групи «Дача», «Дім», «Здоров’я».

Найбільш активними у пошуку Яндексу представники групи «Наука»: вони частіше від інших користуються пошуком, довше шукають та рідше обмежуються одним запитом за сесію. Також вони схильні до довгих формулювань запитів.  Серед користувачів з групи «Наука» найбільш жінок. А чоловіки стають активнішими у цій темі після 45 років.

Найменш активні користувачі групи «Дача»: вони рідше від інших користуються пошуком та ставлять менше питань, при чому тривалість сесій у них найбільша – тобто «дачники» переглядають пошукові повільніше за всіх. Крім того, у них різноманітні формулювання запитів та більше всього запитів у виді запитань.

Користувачі з групи «Вболівальники» виявились найбільш грамотними – вони припускаються найменшої кількості помилок. Це може бути пов’язано з тим, що вболівальники задають найкоротші запити.  

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Ain.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду