Мешканці Волинської області питають «Яндекс» про кулінарію і роботу фотожурналіста

00:00,
1 Травня 2013
1456

Мешканці Волинської області питають «Яндекс» про кулінарію і роботу фотожурналіста

00:00,
1 Травня 2013
1456
Мешканці Волинської області питають «Яндекс» про кулінарію і роботу фотожурналіста
В рамках дослідження пошукових запитів і зацікавленостей мешканців різних областей України компанія «Яндекс» у своєму блозі публікує результати другого аналізу – пошукові зацікавлення мешканців Волинської області.

Із результатами першого дослідження, аналізу пошукових запитів мешканців Вінницької області, можна ознайомитися тут. Жителі ж Волинської області, за даними «Яндекс», кулінари: вони часто запитують про рецепти, причому готують небуденні страви, наприклад пиріжки з двома начинками або качку. Особливо волиняни люблять пекти: чотири з перших п’яти найпопулярніших рецептів – вироби з тіста. Також мешканці цієї області шукають міцні напої, а от вином не цікавляться взагалі.

ТОП-10 рецептів у запитах волинян: «випічка з маргарином», «пиріжки з двома начинками», «торти», «салати», «кекси», «салат «Мімоза», «гомілки», «страви із сиром і приготування щуки», «стейк зі свинини та куліш», «качка». ТОП-5 напоїв: «самогон», «горілка», «пиво», «коньяк», «шампанське».

ТОП-5 вакансій: «водій», «вчитель», «фотожурналіст», «конструктор-модельєр», «менеджер з персоналу».

Місцеві новини волиняни дізнаються переважно з порталів Volynnews.Com, Volynpost.Com, Pravda.lutsk.Ua, Kovel-pravda.com.Ua, 0332.in.Ua та kivertsi.in.Ua. З-поміж усеукраїнських ЗМІ мешканці області віддають перевагу «Українській правді», «Кореспонденту», «Цензор.Net», виданню From-UA та «Обком».

ТОП-5 запитів із словом «купити»: «магнето», «будинок чи квартиру», «епіпроектор», «сукню», «диван».

А ТОП-5 зі словом «продати»: «будинок», «гармошку», «авто», «мармур», «коляску».

Серед екстраординарних питань, які цікавлять мешканців області, такі: «які імена можна дати хвилястому папузі?», практичні «як захворіти за один день?» і «как защитить свое торговое место от ведьм и колдунов?», філософське «как жить в мире и согласии?», просвітницьке «чому курка кукурікає?» і навіть «як зробити зайця з носка онлайн?»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Pick the Brain.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду