Ерік Гарріс (BuzzFeed): «У США банерна реклама вже не працює»

00:00,
29 Травня 2013
1923

Ерік Гарріс (BuzzFeed): «У США банерна реклама вже не працює»

00:00,
29 Травня 2013
1923
Ерік Гарріс (BuzzFeed): «У США банерна реклама вже не працює»
Виконавчий віце-президент з питань комерційної діяльності BuzzFeed вважає, що сьогодні реклама має включати історії, які містять соціальний та вірусний ефект, – тільки тоді вона зацікавить користувача. Цю тезу Ерік Гарріс (Eric Harris) озвучив під час виступу на Львівському медіафорумі, який розпочався у середу 29 травня.

BuzzFeed – соціальне онлайн-видання, запущене у 2006 році співзасновником The Huffington Post Йоганном Перетті (Johan Peretti). Сайт спеціалізується на оцінці «вірусного потенціалу» новин, фото і відео для подальшого поширення у соціальних мережах, і позиціонує себе як лідер в організації уявлення соціальних новин.

Сьогодні, відзначив Гарріс, BuzzFeed отримує 75% трафіку із соціальних мереж: соцмережі змінили не лише споживання новин, але й цифрову рекламу. «Не знаю, як у вас в Україні, але у США банерна реклама вже не працює, люди на неї більше не дивляться»,  підкреслив віце-президент BuzzFeed. За його словами, реклама, як і контент, стають соціальними. При цьому такі  історії необхідно маркувати як рекламні.

Президент UMH group Борис Ложкін під час свого виступу звернув увагу на зростаючий вплив блогерів, які стають новими конкурентами для журналістів. «Все більше грошей віднімають у комерційних ЗМІ блогери. І я не здивуюся, якщо в найближчому майбутньому ми читатимемо у Forbes рейтинг блогерів-мільйонерів чи мультимільйонерів», – заявив Ложкін. Він також відзначив, що не виключає можливості введення платної моделі на сайті Forbes.Ua.

Крім цього, у рамках форуму 29 травня відбулася дискусія «Чи вдається традиційним медіа, що перейшли в онлайн, знаходити ефективні бізнес-моделі та цікавий контент», учасниками якої стали Костянтин Квурт («Інтерньюз Україна»), Назар Панчишин («1+1 медіа»), Діана Дуцик (MediaSapiens) і Максим Саваневський (Watcher).

Одна з тенденцій, на яку звернули увагу учасники дискусії: найпопулярнішим контентом залишаються жовті новини. На підтвердження цього Максим Саваневський продемонстрував свою версію піраміди Маслоу, котра відображає потреби інтернет-користувачів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Facebook/lvivmediaforum.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду