Інститут філології запроваджує нову спеціалізацію з медіалінгвістики

00:00,
2 Червня 2013
2058

Інститут філології запроваджує нову спеціалізацію з медіалінгвістики

00:00,
2 Червня 2013
2058
Інститут філології запроваджує нову спеціалізацію з медіалінгвістики
У 2013-2014 навчальних роках в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відкривається нова спеціалізація з медіалінгвістики.

Готувати фахівців із медіалінгвістики буде кафедра історії та стилістики української мови, яка в цьому році святкує своє двадцятиріччя. Кафедра готувалася до відкриття спеціалізації з медіалінгвістики: захищено дисертації з актуальних питань дослідження мови ЗМІ, її функцій, юрислінгвістики, також вийшли друком монографії і словники з медіпроблематики.

На початку 2013 року доктором філологічних наук Ларисою Шевченко спільно з кандидатами філологічних наук Дмитром Дергачем і Дмитром Сизоновим було видано навчально-методичний комплекс зі спеціалізації «Медіалінгвістика», крім цього, готується до друку словник основних термінів і понять із медіалінгвістики.

Студенти, котрі оберуть спеціалізацію з медіалінгвістики, отримають змогу ознайомитися з основами та історією медіалінгвістики, проблемами лінгвістичного аналізу медіатексту, основами медіакультури і медійної жанрології, теорією медіакомунікації, медійною лексикографією, медіалінгвістичною специфікою інтернету, а також дослідити особливості мовного редагування медійних текстів.

Випускники спеціальності в перспективі можуть працювати в сфері медіа, зокрема коректорами, інтерв’юерами, літературними редакторами, прес-секретарями, співробітниками прес-центрів, а також забезпечити мовну комунікацію у в сфері реклами, у радіо- і телеефірі на якісному рівні.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: International Association of Young Linguists.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду