Мешканці Житомирської області питають «Яндекс» про тушканчиків, Джастіна Бібера і кількість необхідних для щастя грошей

00:00,
7 Липня 2013
1606

Мешканці Житомирської області питають «Яндекс» про тушканчиків, Джастіна Бібера і кількість необхідних для щастя грошей

00:00,
7 Липня 2013
1606
Мешканці Житомирської області питають «Яндекс» про тушканчиків, Джастіна Бібера і кількість необхідних для щастя грошей
В рамках дослідження пошукових запитів і зацікавленостей мешканців різних областей України компанія «Яндекс» у своєму блозі публікує результати п’ятого аналізу – пошукові зацікавлення мешканців Житомирської області.

Із результатами попередніх досліджень, аналізом пошукових зацікавлень мешканців Вінницької, Волинської, Дніпропетровської і Донецької областей, можна ознайомитися тут, тут, тут і тут.

З Житомирської області, відзначають у компанії, «Яндекс» отримує запитання на будь-який смак, навіть такі дивні як «почему хочется есть кофейную гущу», «почему слипается вермишель», «что кушают тушканчики» і «що нового у Ватикані». ТОП-5 рецептів у запитах житомирців: «сметанний десерт «Райдуга», «печінковий торт», «Наполеон», «хрусти», «сирники та цукерки «Жу-жу».

Серед вакансій, котрі шукають найчастіше, традиційно лідирує робота водія, за нею йдуть запити про роботу полірувальником та охоронцем, також житомирці шукають роботу вдома. Судячи зі статистики запитів, житомирці частіше хочуть щось купити, аніж продати. ТОП-5 запитів зі словом «купити»: «будинок», «квартира», «авто», «м’ясорубка», «машина для розкачування тіста». ТОП-5 запитів зі словом «продати»: «квартира», «бусоль БГ-1», «автозапчастини», «підшипники», «земельна ділянка».

Дивитися мешканці житомирської області люблять серіали і мультики, що відображається у відповідних пошукових запитах. Десятка найпопулярніших запитів зі словом «завантажити» включає запити «завантажити ігри», «завантажити музику», «завантажити з торентів», «завантажити ігри для планшетів» у різних варіантах написання. ТОП-5 серіалів і мультфільмів, котрі шукають зі словом «дивитися»: «Величне століття», «Лунтик», «Маша та Ведмідь», «Інтерни», «Нерівний шлюб».

Серед екстраординарних питань, які цікавлять мешканців області, зокрема, такі: «почему невозможно купить билеты на концерт Григория Лепса», «чому всі ненавидять Джастіна Бібера», «з яким звіром себе порівняти», «що солили в бочці у древній Русі», «электрокофемолка что делает», а також «твір cкільки потрібно грошей щоб бути щасливим».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: First Foundation.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду