В Google оцифрували гору Фудзі для віртуальних прогулянок

В Google оцифрували гору Фудзі для віртуальних прогулянок

00:00,
25 Липня 2013
1362

В Google оцифрували гору Фудзі для віртуальних прогулянок

00:00,
25 Липня 2013
1362
В Google оцифрували гору Фудзі для віртуальних прогулянок
В Google оцифрували гору Фудзі для віртуальних прогулянок
Команда Google Street View пройшла всі 3776 метрів гори Фудзі, відзнявши в результаті 14 тис. нових панорамних зображень. Про це 24 липня повідомляється в Google Blog.

В червні 2013 року рішенням ЮНЕСКО Фудзі, найвища гора Японії, увійшла до переліку об’єктів Всесвітньої спадщини. Цей статус є гарантію збереження унікального природного комплексу, підвищує престиж території, сприяє розвитку на об’єкті екологічного туризму, забезпечує пріоритетність в розподілі фінансування, а також сприяє організації контролю за збереженням стану об’єктів.

Фудзі, вулкан який спить, є одним з архетипних образів японської культури, відзначив представник Google Japan Сецуо Мураї (Setsuo Murai). Вулкан, додав Мураї, протягом століть надихав авторів хайку і гравюр, а в усьому світі його ідеальна конічна форма стала одним із найбільш знакових символів Японії.

Очікується, що присвоєння такого високого статусу від ЮНЕСКО приверне до Фудзі увагу ще більшої кількості альпіністів. Щоб допомогти їм підготуватися до виснажливих переходів через гострі магматичні скелі, Google підготувала детальні 360-градусні панорамні знімки гори, пояснив Сецуо Мураї.

Колекція Google Street View охоплює стежку Йошида, яка веде туристів вгору, повне коло кратера і швидкий зигзагоподібний спуск вниз. 14 тис. нових панорамних зображень допоможуть альпіністам заздалегідь продумати свої дії, сподіваються в Google.

В лютому 2013 року команда Google Street View продемонструвала віртуальну карту Великого Каньйону, наприкінці травня – представила панорамні знімки Галапагоських островів, а нещодавно запустила серію проектів, присвячених Ейфелевій вежі.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Slickmen.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду