В Facebook розповіли про принципи формування новинної стрічки

В Facebook розповіли про принципи формування новинної стрічки

00:00,
7 Серпня 2013
1558

В Facebook розповіли про принципи формування новинної стрічки

00:00,
7 Серпня 2013
1558
В Facebook розповіли про принципи формування новинної стрічки
В Facebook розповіли про принципи формування новинної стрічки
У Facebook відзначили, що на прохання користувачів будуть періодично розповідати про принципи і зміни алгоритму формування новинної стрічки. Перший з таких постів з’явився в Facebook Blog 6 серпня.

«Метою ньюзфіду є доставляти людям правильний контент у правильний час, – пишуть розробники Facebook. – Це дозволяє людям не пропускають історії, які є для них важливими». Щоденний новинний потік середньостатистичного користувача Facebook налічує близько 1,5 тис. постів, однак мало у кого є час читати їх всі. Для вирішення цієї проблеми застосовуються алгоритми ранжування публікацій. В середньому ранжування дозволяє зменшити щоденний потік ньюзфіду користувача з 1,5 тис. повідомлень до 300.

Алгоритм ранжування враховує, зокрема, такі фактори: як часто користувач взаємодіє з тим чи іншим другом чи сторінкою; популярність конкретної публікації – кількість лайків і репостів; як часто користувач взаємодіяв з цим типом публікації в минулому.

Представники Facebook також розповіли про останні оновлення алгоритму ранжування, котрі торкнулися популяризації окремих більш давніх публікацій. Деякі пости, які користувачі раніше не побачили через те, що не докрутили стрічку вниз, можуть знову з’явитися в топі новинної стрічки. «Підштовхувати» у Facebook збираються публікації, котрі набрали багато лайків і продовжують збирати багато лайків, і/або отримали багато коментарів, і продовжують активно коментуватися.

Оновлення алгоритму за допомогою «підштовхування» публікацій дозволить точно не пропустити важливі і резонансні повідомлення, впевнені в Facebook.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: The Next Web.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду