Університет Бата створив вікіпедію про тактики тютюнової індустрії

Університет Бата створив вікіпедію про тактики тютюнової індустрії

00:00,
3 Вересня 2013
1293

Університет Бата створив вікіпедію про тактики тютюнової індустрії

00:00,
3 Вересня 2013
1293
Університет Бата створив вікіпедію про тактики тютюнової індустрії
Університет Бата створив вікіпедію про тактики тютюнової індустрії
У ній зібрано інформацію про способи впливу тютюнових компаній на владу, методи дискредитації антитютюнових ініціатив, основних лобістів.

Проект називається TobaccoTactics.org і його авторами  є науковці з групи по дослідженню методів боротьби з курінням, що діє при британському Університеті Бата  (University of Bath). Вона спеціалізується на вивченні впливу державної політики у сфері боротьби з курінням на стан громадського здоров’я, тобто реальної її ефективності. З іншого боку, досліджує  вплив бізнесу на державну політику і наслідки цього для здоров’я населення.  

Розробники ресурсу пояснюють, що створили його, аби швидше і доступніше  доносити до громадськості результати своїх досліджень, правдиву і науково вивірену інформацію на тютюнову тематику.

Своєю основною аудиторією вони називають працівників сфери медицини і охорони здоров’я, науковців, журналістів, представників громадських організацій, політиків.

«TobaccoTactics.org – це нова модель розповсюдження академічних досліджень. Її унікальність у тому, що вона дозволяє донести до громадськості попередні результати наукових досліджень, раніше, ніж це можна зробити за допомогою традиційних академічних каналів інформації. Ми прагнемо розширювати TobaccoTactics.org і зробити його зразковою і новаторською моделлю обміну знаннями», – пояснюють на сайті проекту.

Ресурс запустили у червні 2012-го. За рік він набрав 1,5 млн. переглядів та 227 тис. відвідувачів.

Відвідуваність ресурсу TobaccoTactics.org

Переважна більшість інформації на сайті стосується Великобританії. Однак вона може бути показовою і для інших країн, оскільки для протидії законам, що обмежують куріння, тютюнова індустрія фактично всюди застосовує однакові методи.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
discreatiblog.wordpress.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду