Google запускає курси медіаграмотності для дітей

Google запускає курси медіаграмотності для дітей

16:36,
25 Червня 2019
7090

Google запускає курси медіаграмотності для дітей

16:36,
25 Червня 2019
7090
Google запускає курси медіаграмотності для дітей
Google запускає курси медіаграмотності для дітей
Автори:
Компанія планує навчити дітей розпізнавати дезінформацію в мережі.

У компанії Google планують навчати дітей розпізнавати дезінформацію в інтернеті. Для цього пошуковий гігант запускає курси медіаграмотності для дітей. Програма включає навчальні ігри, які допомагають дітям розпізнавати дезінформацію — фейкові URL-адреси та заголовки новин, що вводять користувачів в оману, повідомляє Engadget.

В курс із медіаграмотності входять заняття під назвою Do not Fall for Fake, які спрямовані на навчання дітей навичкам критичного мислення. Діти будуть вчитися розуміти різницю між джерелами, що заслуговують довіри та джерелами з дезінформацією. Також вчитимуться визначати «поганий» URL.

Є й інші заняття з медійної грамотності, такі як Share with Care, на яких навчають дітей підтримувати хорошу онлайн-репутацію, та It's Cool to be Kind, які стосуються утисків в інтернеті.

Також Google оголосила про партнерство з молодіжною волонтерською організацією YMCA. Вона допомагає батькам розмовляти зі своїми дітьми на такі теми, як соціальні мережі, кібербулінг та дезінформація.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Google запускає безкоштовні курси за чотирма напрямками.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Engadget
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду