Ольга Фреймут у відеоролику «Телекритики» закликає фільтрувати інформацію

Ольга Фреймут у відеоролику «Телекритики» закликає фільтрувати інформацію

00:00,
22 Липня 2014
3706

Ольга Фреймут у відеоролику «Телекритики» закликає фільтрувати інформацію

00:00,
22 Липня 2014
3706
Ольга Фреймут у відеоролику «Телекритики» закликає фільтрувати інформацію
Ольга Фреймут у відеоролику «Телекритики» закликає фільтрувати інформацію
ГО «Телекритика» сьогодні запускає відеорекламу, яка має на меті спонукати аудиторію бути критичною до новинної інформації. Ролик транслюватиметься у рамках інформаційної кампанії з дотримання професійних стандартів журналістики.

Головна ідея кампанії ‒ порівняти медійний продукт із продуктом харчування. «Телекритика» таким чином прагне спонукати споживача обирати якісні інформаційні продукти, ті, в яких журналісти дотримуються професійних стандартів.

Обличчям кампанії стала українська телеведуча Ольга Фреймут. Озвучив закадровий текст журналіст та медіаексперт Андрій Куликов.

Ольгу Фреймут обрали обличчям кампанії, оскільки телеглядачі знають її як активного принципового борця за чесність і якість в обслуговуванні у закладах громадського харчування. 

Ольга Фреймут наголосила на важливості просвітницької місії в цій соціальній кампанії: «Сьогодні маніпулювати людьми у стані болю легко. Горе забирає рішучість і раціональність. Коли за кордоном натрапляю на російські новини - готова розбити телевізор. Вони дурять. Я гидуюся їх новинами професійно: у сюжетах зазвичай немає балансу, а є тільки одне сумнівне джерело, ніким не перевірене».

Наталія Лигачова, шеф-редактор «Телекритики» підкреслила, що нині триває масштабна інформаційна війна, розгорнута проти нас Росією. «Сподіваюся що улюблена телеведуча допоможе громадянам стати пильними та розбірливими у своєму ставленні до інформації, допоможе навчитися відрізняти правду від брехні», - сказала вона.

Можна також переглянути відео про те, як знімали цей рекламний ролик. У ньому менеджер проектів ГО «Телекритика» Євген Заславський пояснює: «Ролик про те, що необхідно відділяти якісні джерела інформації від неякісних. Припустимо, всі бачать, якщо на хлібі є пліснява, то його їсти не потрібно. Так само і з новинним продуктом. Якщо ти бачиш, що не вистачає кількох точок зору, немає експертної точки зору, то цей продукт використовувати, дивитися непотрібно».

Планується, що, крім «Телекритики», відеорекламу транслюватимуть телеканали групи «1+1 Медіа», Перший національний, Hromadske.tv, ZIK, сайти УНІАНУ.

Інформаційна кампанія «Телекритики» здійснюється у рамках проектуMYMEDIA, який створено за підтримки Міністерства закордонних справ Данії (DANIDA). Мета MYMEDIA ‒ розвиток та підтримка плюралістичного медійного середовища, просування ідеї створення суспільного мовлення та роботи журналістів за професійними журналістськими стандартами суспільного мовлення.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
youtube.com, канал "ВідеоТеки"
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду