Використання мобільних телефонів дітьми та їх особисті відносини. Національні відмінності – 2010

00:00,
22 Листопада 2010
1396

Використання мобільних телефонів дітьми та їх особисті відносини. Національні відмінності – 2010

00:00,
22 Листопада 2010
1396
Використання мобільних телефонів дітьми та їх особисті відносини. Національні відмінності – 2010
Інститут досліджень мобільного суспільства NTT DOCOMO  спільно з GSMA провели міжнародне дослідження, в якому порівняли  становище щодо використання мобільних телефонів дітьми, було визначено їхню роль у стосунках між дітьми та їхніми батьками, між дітьми та їхніми друзями, і яким чином використання засобів комунікації впливає на соціальні установки дітей.

 

Інститут досліджень мобільного суспільства NTT DOCOMO  спільно з GSMA  провели міжнародне дослідження в шести країнах: Японії, Південній Кореї, Китаї, Індії, Мексиці та на Кіпрі. Мета дослідження – порівняти становище щодо використання мобільних телефонів дітьми, визначити їхню роль у стосунках між дітьми та їхніми батьками, між дітьми та їхніми друзями, і яким чином використання засобів комунікації впливає на соціальні установки дітей.

 

Звіт ґрунтується на опитуванні близько 6000 пар респондентів, до кожної з яких входили дитина віком від 8 до 18 років та матір або батько (опікун).
В усіх країнах володіння мобільними телефонів збільшується при вступі до середніх класів школи.

 

  • У Кореї та на Кіпрі близько 90% дітей віком до 13 років мають власну мобілку. В інших чотирьох країнах цей показник на 40–60% нижчий.

 

  • Кількість власників мобільного телефону зростає у старших класах школи, досягаючи 80–90%.

 

  • Використання коротких повідомлень мобільного збільшується з віком.

 

  • Використання мобільного Інтернету досягає максимуму у віці  14 років – у Японії (70%).

 


  • В усіх країнах основним засобом мобільного спілкування між дорослими та дітьми є голосові дзвінки, на відміну від інших засобів спілкування дітей зі своїми друзями.

 

Повну версію звіту можна знайти у матеріалі: «Використання мобільних телефонів дітьми у 2010 – національні відмінності».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду