Використання мобільних телефонів дітьми та їх особисті відносини. Національні відмінності – 2010
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Використання мобільних телефонів дітьми та їх особисті відносини. Національні відмінності – 2010
Інститут досліджень мобільного суспільства NTT DOCOMO спільно з GSMA провели міжнародне дослідження в шести країнах: Японії, Південній Кореї, Китаї, Індії, Мексиці та на Кіпрі. Мета дослідження – порівняти становище щодо використання мобільних телефонів дітьми, визначити їхню роль у стосунках між дітьми та їхніми батьками, між дітьми та їхніми друзями, і яким чином використання засобів комунікації впливає на соціальні установки дітей.
Звіт ґрунтується на опитуванні близько 6000 пар респондентів, до кожної з яких входили дитина віком від 8 до 18 років та матір або батько (опікун).
В усіх країнах володіння мобільними телефонів збільшується при вступі до середніх класів школи.
- У Кореї та на Кіпрі близько 90% дітей віком до 13 років мають власну мобілку. В інших чотирьох країнах цей показник на 40–60% нижчий.
- Кількість власників мобільного телефону зростає у старших класах школи, досягаючи 80–90%.
- Використання коротких повідомлень мобільного збільшується з віком.
- Використання мобільного Інтернету досягає максимуму у віці 14 років – у Японії (70%).
-
В усіх країнах основним засобом мобільного спілкування між дорослими та дітьми є голосові дзвінки, на відміну від інших засобів спілкування дітей зі своїми друзями.
Повну версію звіту можна знайти у матеріалі: «Використання мобільних телефонів дітьми у 2010 – національні відмінності».