Як заробити на блозі

00:00,
2 Грудня 2010
3828

Як заробити на блозі

00:00,
2 Грудня 2010
3828
Як заробити на блозі
Багато українців є «блогерами для душі» і не одержують від цього прибутків. Але як і скільки можна заробити на блозі?

 

Для початку необхідно завести блог. Досягши 100 відвідувачів на день, можна замислюватися про монетизацію блога. Щоправда, за такого відвідування заробіток буде швидше приємним, аніж корисним – від $20 на місяць. Що більше читачів у вас з'явиться, то більше ви зможете заробляти на блозі. Існує декілька способів, які допоможуть заробити на ньому.

 

 1. Контекстна реклама. Контекстна реклама або банери – один з найбільш поширених способів заробітку в Інтернеті. Однак заробити великі гроші у такий спосіб не вийде. За кожний клік на контекстну рекламу платять близько одного цента США. Блог середньої популярності ( близько 1000 відвідувачів на день) може приносити приблизно $100 на місяць.

 

2. Проплачені записи. Це найдорожчий і найбільш популярний спосіб заробити на блозі. Розцінки значною мірою залежать від кількості читачів вашого блога. Наприклад, найдорожчою є реклама в блозі  в знаменитого дизайнера Артемія Лебедєва, до $5000 за пост. Колишній кременчуцький програміст Ігор Бігдан за один рекламний пост просить близько $300. Є ніша й для угод  менших масштабів. Невеликі пропозиції можна знайти на сайтах із організації рекламних кампаній в Інтернеті. Однак, писати «заказуху» соромно як для журналіста, так і для блогера. Та й читачі можуть зрозуміти, що їх обманюють.

 

3. Підставне блогерство. Для багатьох знаменитостей і політиків стало добрим правилом вести власний блог. Однак літературними талантами наділені далеко не всі, кому належить мати блог. На допомогу таким людям приходять літературні «негри-блогери». Більшість блогів знаменитостей і політиків насправді ведеться найнятими піарниками. Середня ціна за ведення чужого блога становить приблизно $1000 на місяць.

 

Скільки можна заробити на блозі?

 

За даними газети Washington Post, у США понад 1,7 млн блогерів  заробляють на своїх блогах і близько 450 тис. вважають блог своїм основним джерелом доходу. Ці люди заробляють на блогах від $45 тис. до $200 тис. на рік.

 

Є професійні блогери і в російськомовному Інтернеті, але поки  що лише деякі зробили блог своєю основною професією. Одним з найвідоміших людей, кому пощастило заробити на блогах, є Ігор Бігдан.

 

«Вже через три місяці професійного блогерства я заробляв близько $600, тобто половину того, що одержував за написання програм. Через півроку, у листопаді 2009-го, я заробив $1600, грудень був ще успішнішим – близько $3000. У середньому виходить близько $2000–2500 доларів, що удвічі більше, ніж я одержував від діяльності програміста», – розповів Ігор Бігдан виданню «Газета по-киевски».  Значну частку  блога Ігоря становлять жарти й картинки, які він знаходить в Інтернеті. Тривалий час його сторінка була однією з найбільш відвідуваних в Рунеті.

 

Так само різноманітною інформацією розважального характеру наповнює свій блог один з перших комерційних блогерів Самсон Шоладемі. Свої перші спроби заробити на блозі він зробив ще 2006 року. За його власними словами, за платні пости він одержує близько $1000–1500 на місяць, але більшу частину заробітку приносять довгострокові контракти з фірмами. Загалом Самсону Шоладемі вдається заробляти на блозі близько $5000 на місяць.

 

Медіаграмотність за матеріалами E-News

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Dima
18:41 / 04.05.2020
Free Work at Home Guide As you might have guessed by the name, Free Work at Home Guide aims to be your go-to resource when you want to find free legitimate home-based job opportunities. Shay provides plenty of advice in the form of helpful beginner’s guides, company reviews, and daily job leads. If that wasn’t enough, there are also extra income opportunities listed as well as home business ideas for those entrepreneurial-minded home-based job seekers. My favorite posts: https://bit.ly/3b49wKU
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду