Робіть бекапи: Gmail загубив інформацію 150 тисяч користувачів

00:00,
28 Лютого 2011
1519

Робіть бекапи: Gmail загубив інформацію 150 тисяч користувачів

00:00,
28 Лютого 2011
1519
Робіть бекапи: Gmail загубив інформацію 150 тисяч користувачів
Варто подбати про важливі дані заздалегідь, перш ніж щось подібне станеться з вашою скринькою.

27 лютого облікові записи частини користувачів Gmail, безкоштовного поштового сервісу компанії Google, виявились порожніми. Зникли листи, контакти, позначки та налаштування, одним словом – усе.

 

Оцінивши масштаби лиха, в компанії визнали постраждалими 0,29% користувачів, але згодом ця цифра була знижена до 0,08% від близько 200 мільйонів користувачів Gmail – 150 тисяч осіб.

 

Поки що проблему не вирішено. Google продовжує шукати причини аварії та зниклу інформацію. «Наша команда розбирається в цій проблемі», - зазначено на сторінці статусу Google Mail.

 

З 2007 року, коли Gmail став доступним для публічної реєстрації (у 2004-2006 роках зареєструватись можна було за запрошенням від чинного користувача), власники поштових скриньок @gmail.com та @googlemail.com мали небагато системних проблем із доступом до пошти. Для багатьох надійний, зручний і місткий Gmail став не просто електронною поштою, але й сховищем інформації, контактів тощо, життєво важливим для роботи й приватного спілкування. Тож, навіть якщо цей інцидент не зачепив вас, він має стати нагадуванням про те, що всю важливу інформацію слід зберігати більш ніж в одному місці.

 

Тим, хто до цього дозрів, російське видання lifehacker.ru пропонує простий алгоритм збереження бекапів облікових записів Google– Google Docs, Gmail, Google Reader тощо.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду