Дослідження: комп’ютерні ігри зменшують шанси на вищу освіту

00:00,
11 Квітня 2011
1443

Дослідження: комп’ютерні ігри зменшують шанси на вищу освіту

00:00,
11 Квітня 2011
1443
Дослідження: комп’ютерні ігри зменшують шанси на вищу освіту
Ігри не лише розвивають уяву та допомагають вирішувати завдання в реальному житті, але й заважають здобути диплом.

Якщо ви проводите дні й ночі за приставкою, перед монітором або із смартфоном у руках, бавлячись в ігри, а ваші батьки кажуть, що ви занапастите своє майбутнє, варто замислитись: можливо, це не таке вже й перебільшення. Згідно з дослідженням науковців Оксфордського університету, на яке посилається The Guardian, захоплення комп’ютерними іграми зменшує шанси молодих людей на здобуття вищої освіти.

 

Дослідники вивчили професійний шлях 17 тисяч британців, народжених 1970 року, і з’ясували, що ті з них, які захоплювались відеоіграми (тими, що були доступні у другій половині 80-х) у старших класах, здобували вищу освіту рідше, ніж ті, кого ця пошесть оминула. Науковці наголошують, що в ті часи, коли нинішні сорокарічні були підлітками, відеоігри були рідкістю, тоді як сьогодні в них грає більшість (пересічний підліток присвячує цьому заняттю понад годину на день). Чи збереглася ця залежність у тих, хто сьогодні бавиться в Angry Birds чи «Хамське яєчко»? Почекаємо на подальші дослідження британських учених. Можливо, «ігрофікація», яку вважають складовою цифрового майбутнього, насправді не так розвиває, як отуплює.

 

Втім, виявляється, ігри хоч і відбивають охоту до навчання, але не ставлять хрест на кар’єрі: захоплення ними в 16, згідно з результатами дослідження, не впливає на шанси мати високооплачувану посаду в 33. Але, якщо ви любите ігри, не забувайте в перервах читати книжки. Адже, як виявилось, респонденти, які читали книжки для власної втіхи у 16, значно частіше здобували добру роботу, аніж ті, хто цього не робив. Хто б міг подумати, правда? :)

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду