Користування Facebook впливає на розвиток підлітків

00:00,
29 Серпня 2011
1586

Користування Facebook впливає на розвиток підлітків

00:00,
29 Серпня 2011
1586
Користування Facebook впливає на розвиток підлітків
Facebook, ікона соціальних медіа у багатьох країнах світу, з моменту появи у 2004,  не тільки допомагає  налагодженню контактів та спілкуванню на відстані, але й забирає багато часу у підлітків та молоді і впливає на результати їхнього навчання.  

У серпні, на 119-й конвенції Американської психологічної асоціації (American Psychological Association) доктор Лері Роузен (Dr. Larry Rosen) презентувала дослідження щодо позитивного і негативного впливу Facebook на дітей та підлітків.

 

Професорка не погоджується з усталеною думкою про те що, Facebook буквально «забирає дитинство». Наприклад, діти-інтроверти саме за допомогою соцмережі стають більш впевненими та з задоволенням спілкуються, нехай, сховавшись за екранами комп’ютерів та смартфонів.

 

Що ж до результатів впливу Facebook на результати навчання, Роузен виявила, що у учнів середніх та старших класів, а також студентів коледжу, які перевіряли оновлення на  сторінці Facebook хоча б один раз протягом 15 хвилин навчального процесу, успішність значно погіршувалася.

 

Роузен вважає, що задля вирішення цієї проблеми необхідно пояснювати учням як працює мозок, як краще організувати навчання. Для успішного виконання домашнього завдання треба забути про Facebook і не відволікатися на інші речі.

 

 Вона також пропонує ввести правила «технічних перерв» – суцільної концентрації уваги на завданні, коли, навіть, вимикаються телефони. Після того, студенти можуть на хвилину зазирнути на свої сторінки.

 

Джерело Сourierpress

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду