«Пірати» скоріше заплатять за фільми, ніж за музику – дослідження

«Пірати» скоріше заплатять за фільми, ніж за музику – дослідження

00:00,
7 Травня 2014
2171

«Пірати» скоріше заплатять за фільми, ніж за музику – дослідження

00:00,
7 Травня 2014
2171
«Пірати» скоріше заплатять за фільми, ніж за музику – дослідження
«Пірати» скоріше заплатять за фільми, ніж за музику – дослідження
Люди, які нелегально завантажуть фільми, люблять ходити в кіно та не проти платити за перегляд – на відміну від тих, хто краде в інтернеті музику. Про це свідчать результати дослідження, здійсненого вченими із британського Університету Портсмута (University of Portsmouth).

Автори дослідження вирішили порівняти дві групи «піратів»: тих, хто нелегально завантажує великі обсяги файлів із фільмами та тих, хто скачує багато музики, пише The Guardian.

Науковці проаналізували результати опитування понад 6 тисяч людей у віці від 7 до 84 років у Фінляндії і вивчити настрої тих, хто нелегально завантажує фільми та музику з інтернету.

Дослідники виявили, що «кінопірати» частіше живуть у великих містах та є так званими «ранніми послідовниками» нових технологій. З’ясувалося також, що категорія любителів кіно активно платить за легальний контент, на відміну від меломанів. «Кінопірати», крім цього, більш схильні припинити свою нелегальну діяльність, якщо відчують, що шкодять індустрії, зазначають автори дослідження Джо Кокс (Joe Cox) та Алан Колінз (Alan Collins).

Однією із причин різниці між двома категоріями «піратів» експерти називають різний спосіб завантаження та обміну файлами. За словами Джо Кокса, завантаження відеофайлів потребує кращих технічних умов – більшої швидкості інтернету, кращих можливостей для зберігання інформації, доступу до більшого кола пристроїв для відтворення. В той час як прослуховування музики є простим, швидким та дешевим, зазначає дослідник.

Він також каже, що здивувався, коли виявив, що найбільш активними піратами в обидвох категоріях є молоді люди. «Вони мають навички, мотивацію та обладнання, щоб красти великі обсяги музичних треків та фільмів щомісяця», - зазначив Кокс.

В середньому, кожна особа, яка взяла участь в опитуванні, нелегально завантажила близько 2900 музичних файлів та 90 відеофайлів.

Експерти зазначають, що втрати від піратства у США становлять 12,5 мільярдів доларів у музичній індустрії та 20,5 мільярдів доларів – у кінематографі.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
сinemotionlab.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду