Мексиканських власників собак привчають до чистоти за допомогою безкоштовного Wi-Fi

00:00,
28 Квітня 2012
1093

Мексиканських власників собак привчають до чистоти за допомогою безкоштовного Wi-Fi

00:00,
28 Квітня 2012
1093
Мексиканських власників собак привчають до чистоти за допомогою безкоштовного Wi-Fi
Місцевий інтернет-портал Terra започаткував соціальну акцію у столиці країни Мехіко: власникам собак пропонується обмінювати прибрані у пакет та утилізовані у належному місці собачі фекалії на безкоштовний Wi-Fi-інтернет.

Ідея з безкоштовним Wi-Fi у якості стимулюючого засобу для соціально важливих дій набуває популярності. Так, нещодавно американським безпритульним видали Wi-Fi-роутери, щоб вони могли продавати інтернет, заробляючи собі таким чином на життя.

Ініціатори соціальної акції з Terra пішли ще більш практичним шляхом: вони встановили у десяти парках Мехико спеціальні урни та Wi-Fi-роутери у формі кісточок для собак.

Система підраховує вагу екскрементів і вмикає Wi-Fi на пропорційну кількість хвилин. При цьому можна займатися «благодійністю» − інтернет доступний не лише для власника собаки, а для всіх відвідувачів парку, пише International Business Times.

У відеопрезентації нової послуги відзначається, що подібна ініціатива покликана привчати до дотримання чистоти у громадських місцях.

До речі Terra, вочевидь, не розраховує одразу на вияв соціальної гіпервідповідальності: щоб в урни не кидали просто сміття, компанія поставила біля кожної з них спостерігача.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
MediaSapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду