Російські сайти продовжують домінувати серед сервісів, якими користуються українці
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Російські сайти продовжують домінувати серед сервісів, якими користуються українці
Серед лідерів все залишилось без змін — в першій п’ятірці 2 сайти, що належать компанії Alphabet (Google та YouTube) та три російські — ВКонтакте, Мейл.ру та Яндекс, пише Watcher.
У липні в рейтинг повернувся Tsn.ua, а також з’явився новачок Work.ua.
Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:
Site–centric — лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірюванні є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео.
Frame–centric — лічильники встановлені не на сайті, а у фреймі банерної мережі. На даний момент у вимірюванні понад 2500 сайтів.
User–centric — панель, що охоплює близько 5000 респондентів щодня, разом зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респонденти), також фіксує контакт панелістів з контентом.
Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу.
Нагадуємо, 22 червня Держдума РФ ухвалила в другому і третьому читаннях законопроект, що забороняє іноземним компаніям проводити вимірювання телеаудиторії. Законопроект зобов'язує компанії, що працюють на ринку телеметрії, отримувати в Роскомнагляді відповідні ліцензії на проведення вимірювань. При цьому претендувати на акредитацію можуть тільки компанії, частка іноземного капіталу в акціонерному капіталі яких не перевищує 20%. Під ці обмеження потрапляє група TNS, яка входить до складу британського комунікаційного холдингу WPP.