Телеглядачі підсвідомо люблять рекламу

00:00,
14 Лютого 2011
1311

Телеглядачі підсвідомо люблять рекламу

00:00,
14 Лютого 2011
1311
Телеглядачі підсвідомо люблять рекламу
Програми, що перериваються рекламними паузами, сприймаються краще.

Якщо вам видається, що рекламні паузи під час телеперегляду вас лише дратують, можливо, ви просто не досить добре знаєте себе. Американські науковці дослідили вподобання телеглядачів і виявили, що реклама насправді збільшує привабливість телепрограм чи фільмів для глядачів. Результати опубліковані в журналі Harvard Business Review.

 

Лейф Нельсон із школи бізнесу Гаас, Том Мейвіс із школи Стерн при Нью-Йоркському університеті та Джефф Ґелек із школи Теппер при університеті Карнегі Меллон показали двом групам піддослідних глядачів три типи програм: епізоди комедійного серіалу «Таксі», документальні фільми про природу та індійські фільми. Перша група дивилась записи без реклами, друга – з рекламними паузами.

 

Група, яка дивилась рекламу, була більше задоволена переглянутими програмами і виявила більше бажання заплатити за DVD з продукцією тих самих режисерів. Також результати експерименту засвідчили, що якість рекламних роликів не впливала на позитивне чи негативне сприйняття програм.

 

Те, що люди краще сприймають контент, який переривають рекламні паузи, не означає, що вони свідомі цього. Насправді їм видається, що реклама їм неприємна, і вони прагнуть купити спеціальні пристрої, які дозволяють «перекручувати» рекламні паузи, або платити за телебачення більше, аби їм не показували рекламу.

 

Причиною незвичних результатів дослідження психологи називають явище адаптації. Що довше триває безперервний процес, то більше людина звикає до нього, і отримує менше задоволення. Якщо ж процес час від часу переривається, емоції «перезавантажуються». Саме це стається з  телеглядачем під час рекламної паузи.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду