Британія вирішила, що інтернет-користувачі самі подбають про приватність

00:00,
19 Квітня 2011
1357

Британія вирішила, що інтернет-користувачі самі подбають про приватність

00:00,
19 Квітня 2011
1357
Британія вирішила, що інтернет-користувачі самі подбають про приватність
Європейський закон, що вимагає отримання згоди на надсилання кукіз, ніяк не позначиться на британцях.

Велика Британія не імплементуватиме законодавчі норми, що вимагають від інтернет-ресурсів питати в користувачів дозволу на відсилання файлів cookies на їхній комп’ютер. Нагадаємо, нещодавно такий закон з’явився у Європейському Союзі.

 

Як повідомляє GigaOM, нові правила спричинили бурю протестів серед онлайн-спільноти. На думку деяких онлайн-підприємців, якщо інтернет-користувачі щоразу будуть змушені давати згоду на отримання кукі (наприклад, через діалогове віконце, що вистрибуватиме під час завантаження сайту), це вдарить по конкурентоспроможності європейського інтернет-бізнесу або навіть знищить його частину. Втім, найбільше вплив на онлайн-бізнес залежатиме від урядів країн, які мають право вирішувати, в який спосіб закон діятиме на їхній території.

 

Потужне лобі інтернет-комерсантів, що згуртувалось у Лондоні, спромоглося підштовхнути владу до дипломатичного ігнорування нових правил. Згідно з пропозиціями британського уряду щодо дії цього закону на території країни, найефективнішим способом запобігання небажаному отриманню файлів кукіз є відповідні налаштування приватності у браузері користувача. Якщо користувачі досі не мають таких налаштувань, але не бажають отримувати кукі, вони мають установити ці налаштування. Отже, сайти, які не проситимуть згоди користувача на надсилання кукі, на території Британії не вважатимуться порушниками законодавства, якщо вони, звісно, не зазіхають на приватність у якийсь інший спосіб.

 

Конгрес США також має намір ухвалити закон, що обмежить віртуальне стеження за інтернет-активністю користувачів. Американські громадяни матимуть змогу внести своє ім’я у список тих, хто відмовляється від такого стеження. За ігнорування цієї відмови інтернет-компанії нестимуть відповідальність.

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду