Марк Цукерберг відмовився виступити у британському парламенті через витік даних

dmsoft

Голова парламентського комітету з питань цифрових технологій, медіа та спорту Деміан Коллінз (Damian Collins) отримав листа, у якому повідомлялося, що свідчення можуть дати головний технолог Майк Шропфер (Mike Schroepfer) або керівник відділу з питань продуктів Кріс Кокс (Chris Cox).

Керівниця відділу з питань публічної політики Ребекка Стімсон (Rebecca Stimson) зазначила, що Шропфер і Кокс напряму звітують засновнику соцмережі й є одними з працівників, які працюють в компанії найдовше.

За словами Деміана Коллінза, комітет готовий заслухати свідчення представників Facebook, але все ж хоче почути пояснення щодо витоку даних від самого Марка Цукерберга. «З огляду на серйозність справи, доречно, аби Марк Цукерберг сам дав свідчення комісії», - зазначив голова комітету.

Раніше розслідування щодо витоку даних та можливого впливу компанії Cambridge Analytica на політичні процеси розпочали Італія, Німеччина й США. Великобританія підозрює, що Cambridge Analytica може бути причетною до спроб вплинути на референдум Brexit.

Детально про роботу компанії Cambridge Analytica та як був організований збір даних користувачів можна почитати в огляді на MediaSapiens.

comments powered by Disqus