Латвія відмовилася реєструвати Russia Today

podrobnosti.ua

Про це повидомляэ портал Delfi.lv.

Державний нотаріус після розгляду заявки від російського державного унітарного підприємства «Міжнародне інформаційне агентство «Россия сегодня» ухвалив рішення про відмову вписувати до спеціального регістру представництво даного підприємства.

Як пояснили у Реєстрі, подана інформаційним агентством заява і додані до неї документи не відповідають Конституції Латвії та іншим правовим актам.

Заяву МІА «Россия сегодня» про реєстрацію представництва в Латвії було подано 29 квітня 2015 року.

У зв'язку з цим Реєстр запитав думку Національної ради з електронних ЗМІ, яка вказала, що метою російського агентства є поширення в інформпросторі тенденційної інформації, що відповідає зовнішньополітичним інтересам РФ.

Нагадуємо, що наприкінці минулого місяця естонська влада попросила співробітників державних установ не давати інтерв’ю та коментарів російським журналістам, а якщо й давати, то тільки після узгодження цього зі спецслужбами. «Проханням з Росії про інтерв’ю потрібно в будь-якому разі запалювати червоне світло, оскільки загальнодержавні ЗМІ Росії, у першу чергу телебачення, не можна розглядати як журналістику, і ми не повинні допомагати російській владі у пропагандистській діяльності», - заявила представник прес-служби уряду Естонії Хелін Вахер.

comments powered by Disqus